2733
2734
عنوان

موهای بدن دختر بچه ۲ساله

1445 بازدید | 39 پست

خانما کسی بدن بچش مو داره؟؟مخصوصا دستاشون...

آخا لباس حلقه ای که میپوشم خیلی تو دیده...کسی بوده کاری کرده باشه کمتر بشن؟؟

خدایا شکرت که سالگرد ازدواجم مادر شدنو بهم هدیه دادی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وااای دخترخالم مثل میمونه از بس مو داره 

پارسال یه شلوارک سفید پوشیده بود موهای پاش زده بود بیرون حالت تهوع میگرفتم😣

با کسی باشید که خودش بخواد مال شما باشه خودش بخواد فقط شما یه نفر تو زندگیش باشید خودش همه اضافه کارای دورشو حذف کنه...اینکه بخوای یه نفرو از چنگ این و اون در بیاری مفت نمی ارزه...😉خودتو پیدا کن گوربابای نیمه ی گمشده😎

بیخیال ترو خدا از الان بچه رو در گیر اینجور چیزا نکنید گناه داره .والا من بچه بودم دست و پام ی عالمه مو داشت تا ۱۴ سالگیم مو های دست و پامو نزدم هیچ اتفاقیم نیفتاده بذار بچه بچگیشو کنه

من خواهرم از بعد تولد مث کیوی پررره مووو حتی الان ک ۱۲ سالشه همونه 

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
2738
بیخیال ترو خدا از الان بچه رو در گیر اینجور چیزا نکنید گناه داره .والا من بچه بودم دست و پام ی عالمه ...

🤣🤣🤣🤣نه دیگه اونجوری هم که خیلی خیلی باشه نه...ولی خب تو دیده

بیخیال ترو خدا از الان بچه رو در گیر اینجور چیزا نکنید گناه داره .والا من بچه بودم دست و پام ی عالمه ...

وای دقیقااا 

منم خیلی مو داشتم هیچی هم نشد نمیدونم چرا انقدر حساسن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
وااای دخترخالم مثل میمونه از بس مو داره  پارسال یه شلوارک سفید پوشیده بود موهای پاش زده بود بی ...

نه بالا دیگه بچم در این حد نیست که😂😂😂😂

اخه چرا پشمایه بچه دوساله باید دغدغه باشه من نمیفهمم

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
وااای دخترخالم مثل میمونه از بس مو داره  پارسال یه شلوارک سفید پوشیده بود موهای پاش زده بود بی ...

چرا میگی میمون؟

مگه دس خودشه مو داره

گوجه____سبز سابق😕خدایی دیگه شماره ندارم گزارش نزنید😐😐😐خوبی نی نی سایت اینِ که تو دعوا و  کل کل میتونی صبر کنی جوابای بهتری یادت بیاد و بعد ریپ کنی😂😁❤🤞🏻بازیگر اینده😊😋البته که قبلا بازیگر هری پاتر بودم ولی چندسال دیگه منو تو تی وی میبینیییید دعااااکنید برام😃❤اگه لایک میکنم فک نکنید پستتون خیلی به دلم نشسته😊☺ن ن ن در اشتباهید😂😂🤣🤣🤣قشنگا من همه رو لایک❤ میکنم تا ببینم کامنتارو تا کجا خوندم ....گفتم یه وقت سوءتفاهم نشه😁از دگر خوبان تو افزون نیستی؟😏/باش خاموش!!چون تو مجنون نیستی!!!!!!🤫پروانه صفی دیده به او دوخته بودم🦋/وقتی که خبردار شدم سوخته بودم😕💥💣مامانم گفته زیاد نرو نی نی سایت از بس خوشگلی چشمت میزنن😌😌بی بی جی بابیجی بوووووو😁😁😁😁تو سوسک شوووووووودییییییییی 🤣🤣خیلی خب گریه نکن😪😢😕😕😕الان مثل طاااااوووووس قشنگت میکنم🦃🦃🦃🦃🦃عههعههه بوقلمون شدی کههههه ببشید چوب جااادووووم خلااااب شده😞😟صبر کن ....استکشرووو((اکسپکتو)) پااااتروووونوووووم جینگ😯😍😍😍👸🏻جان جان نگا چه خوشگل شد پدر سوووووخته((👸🏻))😃😄یبار معلم مطالعات احتماعیمون بهمون یه چیز قشنگی یاد داد حیفه بهتون نگم یه ورد معجزه آسا گفت هر کاری خواستید بکنید بگین خدایا شکرت که این اتفاق می افته مثلا خدایا شکرت که فردا امتحانمو خوب میدم ...خدایا شکرت که فردا روز خوبیه....خدایا شکرت که فردا میریم خونه ننه جون.😀دقت کردی خدایا شکرت که میشه..♡♡بشه ن هااااا مییییشه....😎🙂مادربزرگ خدابیامرزم هم یه چی قشنگ بهم یاد داد  هروقت هرچی  گم کردی وگشتی و پیداش نکردی یه فاتحه برا ام البنین بخووون همون موقع پیداش میکنی😍حتی برا کوچکترین و بزرگترین چیز😊معجزه میکنه 😗😗😗همه چیزایی که گفتم برا من معجزه کرده گفتم در اختیارتون بزارم امیدوارم بدردتون بخوره!!♤
وای دقیقااا  منم خیلی مو داشتم هیچی هم نشد نمیدونم چرا انقدر حساسن

😂😂😂😂وجدانا الآنم پر موهی؟؟برا شیو کردن اذیت نیستی؟؟آخه زود به زود هم در میان

2706