2733
2734
عنوان

بچه ی دوم یا پزشکی؟انتخابتون چیه؟

688 بازدید | 81 پست

سلام اگه شرایطی داشته باشین که بتونین پزشکی بخونین ودکتر بشین اما 1دونه فرزند داشته باشین یا این که دومی رو به دنیا بیارین وخانه دارباشین کدوم رو انتخاب میکنین ؟

نگین هر دوتاش چون نمیتونم،خیلی دوراهی بدیه نمیدونم به فکر آینده ی خودم باشم یا تنهایی دخترم

پزشکی 

اگر  من اگر نيکم و گر بد تو برو خود را باش/هر کسي آن درود عاقبت کار که کشت_نااميدم مکن از سابقه لطف ازل/تو پس پرده چه داني که که خوب است و که زشت / دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست / &احترام به عقاید و نظر های همدیگه شعوری میخواد که نمیشه از همه توقع داشت ، به قول معروف : با تو گستاخانه آمد در سخن این بی شعور /این چه درکست و شعور استغفرالله زین شعار 😜✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

پزشکی صد درصده؟سهمیه اینا داری ینی؟

اگه من بودم موفقیت خودم برام مهم تر بود 

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻

رشته آسون تر فک کنم برا شما خیلی سخت باشه مثلا فیزیوتراپی یا دندون

در من سواری خسته می تازد                                      در من آنچه عشق است رنگ می بازد                          در من ابر و مه می بارد  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                                           اما باز در من سواری خسته می تازد 
2706