2726
شوهرم پیش من یچی میگ بعد میره بیرون میاد کلا نظرش بر میگرده 

شوهر من شاید گاهی از اونا دفاع کنه ولی شک ندادرددم در نبود من اونارو محکوم میکنه و مامانشو میکوبه بهم ثابت شده

درضمن اگه من چیزی نگم خودش میگه دیدی مثلا مامان چیکدر کرد...میگم اره بخاطر خدا میگذریم

این جمله معجزه میکنه بچه ها امتحان کنید شما چیزی نگید خودش میگ سعی کنید انقدر خوب باشید ک خودش بگه ن فلان کارو نکن یا زنگ نزن برای من پیش اومده ک میگم

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑
شوهر من شاید گاهی از اونا دفاع کنه ولی شک ندادرددم در نبود من اونارو محکوم میکنه و مامانشو میکوبه به ...

عزیزم شوهرمن اصلا این مدلی نیس

طرفدار کامل کاراشونه،چه صحیح چه غلط

واسه کارهای غلطشون میگه خب اینا اینجورین،یعنی همینه که هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستش دیگه کاملا بریدم شما همون کاربری نیستی که دکترای عمران داشتی؟

نوچ😅

ی کتاب هست ب اسم پیام ها 

این کتاب کمکت میکنه وقتایی ک حرف زدن با یکی برات ب بن بست میخوره بتونی باهاش حرف بزنی 

خوندنش خالی از لطف نیست 

عزیزم شوهرمن اصلا این مدلی نیس طرفدار کامل کاراشونه،چه صحیح چه غلط واسه کارهای غلطشون میگه خب اینا ...

خب شوهر منم گاهی اینو میگه مثلا میگم چرا دعوت نمیکنه مارو میگه اخلاقشه چکارش کنم.اخه این چ اخلاقیه؟؟!!

اما وقتی نمیگم خودش ب تکاپو نیفته

اصلا نگو سعی کن بد خانوادشو نگی اصلا چون اینا رو برات میذاه تو آب نمک سر فرصت تحویلت میده

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑
2728
خب شوهر منم گاهی اینو میگه مثلا میگم چرا دعوت نمیکنه مارو میگه اخلاقشه چکارش کنم.اخه این چ اخلاقیه؟؟ ...

آره همینجوری هم شده

وقتی گفتنش فایده نداره،دیگه نمیگم

مثلا گفتم خواهرت پشت سرم اینارو گفته ،انگار نه انگار اصلا،زنگ زد بهش آماده شو میریم شمال میایم دنبالت

آره همینجوری هم شده وقتی گفتنش فایده نداره،دیگه نمیگم مثلا گفتم خواهرت پشت سرم اینارو گفته ،انگار ...

ببین میخواد حرصت رو دربیاره

مامانم بهم همیشه یچیزی میگه ب نظرم باید با طلا نوشت این حرفو

میگن که همیشه کاری رو انجام بده یا حرفی رو بزن ک طرف مقابلت اصلا انتظارشو نداره ینی خلاف میلش عمل کن همون جیزی رو بگو ک خلاف انتظارشه بخدا عالی جواب میده بعد چون طرف توام اینطور ک من فهمیدم لجبازه پس برعکسشو ک بگی اون برعکس حرف تو میخواد عمل کنه و درنتیجه میشه حرف تو

شاید تا چندوقت قک کنه الکی میگی و انجام نده ولی بعدش باور میکنه مثلا الان انتظار داره از خونه ننش اومدین بگی جرا ننت اینکارو کرد چرا خواهرت اینکارو کرد و اینا

تو خلافش عمل کن.هیجی نگو لام تا کام.بعد حرصش درمیاد سر خودتو ب چیزای دیگ گرم کن حواست ب خودت باشه به زندگی خودت...

مثلا زنگ زد ب خواهرش بگو آخ جووون میاد؟؟ وای خیلی خوبه.خلاف انتظارش.بذا ‌دست از لجبازیش برداره اینطوری

بازم البته درمورد شوار من صادقه خواستی توام امتحان کن

ببین میخواد حرصت رو دربیاره مامانم بهم همیشه یچیزی میگه ب نظرم باید با طلا نوشت این حرفو میگن که ه ...

گلم این واسه این اونکارارو میکنه ک بگه اصلا برا من مهم نیس ،گفتم ک با کاراش اینو ب من میگه ک همینه ک هست،مشکل خودته ک مشکل  داری با این چیزا

برای دلخوشی من یه کاری نمیکنه

گلم این واسه این اونکارارو میکنه ک بگه اصلا برا من مهم نیس ،گفتم ک با کاراش اینو ب من میگه ک همینه ک ...

خانواده تو باهاش چطوریه رابطشون؟

جز احترام چیزی بهش نمیذارن

خب پس باید ب خانوادت بگی خیلی آروم و چراغ خاموش محبت ها کم بشه تا قطع بشه و همون کارایی رو بکنن ک خانواده اون با تو میکنن

خب پس باید ب خانوادت بگی خیلی آروم و چراغ خاموش محبت ها کم بشه تا قطع بشه و همون کارایی رو بکنن ک خا ...

نه من دوس ندارم اینجوری

مادر ایشون خیلی آدم با سیاست و فوق العاده خنگه

و چون از طرف همسرش محبتی بهش نمیشه،کلا همه زندگیش وقف محبت و جلب محبت بچه هاش،مخصوصا پسرش هست

و این پسر حاصل تربیت غلط اون خانمه

تمام کارهای غلطی ک کرده و میکنه تو زندگیش،با خنده و تحسین اونا مواجه شده و این آقا فکرر میکنه تمام رفتارها و کارهاش درسته

روزی چند بار تو خونه خودش به خودش میگه من چقدر آدم خوبیم

.کی بهتر از من

هیچکی اندازه ی من نمیفهمه

بشدت اعتماد بنفس دارن

نه من دوس ندارم اینجوری مادر ایشون خیلی آدم با سیاست و فوق العاده خنگه و چون از طرف همسرش محبتی به ...

ایول عین مال منه ک

کلا همه مادرشوهرای عوضی ببخشید اعصابم خرده پسراشونو میارن تو جبهه خودشون و هی غیبت میکنن هی غیبت مار باون زبونشون بزنه

ایول عین مال منه ک کلا همه مادرشوهرای عوضی ببخشید اعصابم خرده پسراشونو میارن تو جبهه خودشون و هی غی ...

مادرش پیش پسرش منو نوازش میکنه

ولی هرکاری میکنه با سیاستش وقتیه ک پسرش نیس

مثلا شنیدم پشت سرم گفته از پسر بدبختم کار میکشه،پسرم همه کارارو میکنه،حتی تو روی خودم ب عروس عموشون به من گفت،تو دیگه هیچی نگو که کی اندازه پسرم کار میکنه برات

بعد همین خانم وقتی شوهرم حضور داشت و بحث کار کردن مرد تو خونه بود،گفت نورا تا میتونی از پسرم تو خونه کار بکش،من که راضیم،

به این میگن سیاست

ک وقتی پیش شوهرم اعتراض کنم،شوهرم میگه محاله ممکنه

مادرش پیش پسرش منو نوازش میکنه ولی هرکاری میکنه با سیاستش وقتیه ک پسرش نیس مثلا شنیدم پشت سرم گفته ...

خب توام عین خودش باش خیلی ساده ای بخدا

من همیشه جلو شوهرم میرم بغلش میکنم میگم خیلی دلم تنگ شده بود عین مامان خودمید بعد شوهرم ک نیست محلش نمیذارم یا ضایعش میکنم ک شاخ دربیاره توام سباست ب خرج بده

2706