2726

خدای الرحمن الرحیم به منو همسرم از طریق ای وی اف یه فرشته ناز داده که الان دو ماهه قدم رو چشمامون گذاشته (لطفاً برای سلامتی دخترم صلوات بفرستید ممنون) حدوداً از تیر پارسال که کارای آی وی اف رو شروع کردیم دیگه با هم رابطه ایی نداشتیم تا حالا،الانم دیگه هیچ تمایلی نداریم مخصوصا همسرم ،من از اول بارداریم کلی قرصو دارو مصرف کردم و همه نه ماه هفته‌ایی یه آمپول زدم ،روی شکمم پر از ترک شده ،پوستم بخاطر بارداری کدر و سیاه شده ،خلاصه جای بخیه‌ها و هزارتا ایراد دیگه که من عمدا باعث شون نبودم ،

خدا نگهش داره واستون

خب؟

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخسيد بي ربطه ولي اولين انتقال مثبت شدي؟؟؟گريد جنين ها چي بود

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 
2728
2706