2726
عنوان

🍃خانوما آقایو نماز شب🍃

332 بازدید | 60 پست

عزیزان کسانی که سختشونه میتونن فقط نماز وتر بخونن اشکالی نداره 

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دعام کن خدا نجاتم بده دوست داشتی میری تایپک اخرمو ببینی☹

عزیز سر نماز کلی دعات گردم ان شاءالله خدا کمکت کنه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2728

خیلی خوبه 

منم دعا کن

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

عزیزان لطفا برام دعا کنین 😔

جنینم رو خدا حفظ کنه و سالم و صالح باشه و به موقع و به سلامتی و به راحتی دنیا بیاد❤

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
مومن کم آوردی تو قنوت رو من حساب کن

عزیز دل حتما میبرم راستی تولدت مبارک ان شاءالله امسال ناممکنت ممکن شه پاشو شما هم بخون

فاطمه هستم ، دعام کنید مشکلاتم هر چه سریع تر حل شه ، ممنون😔🌹

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
چه خوبه که خانم مومنی هستید

نظر لطفتونه اما انقدرام نیستم شما هم پاشید بخونید

2706