2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هم متراژ هم سال ساخت خوبه که...میخوای دکوراسیون عوض کن

یه چیزایی شو دوست دارم تغییر بدم مثلا کابینت و کاشی سرویس بهداشتی

کف رو پارکت کنم چون سرامیک کف سفیده دوس ندارم

پنجره هارو از سقف تا کف بزنم😍😍😍

کاغذ دیواریاتو عوض کن اگ کف پارکت نیس پارکت کن از این دیوارای طرح دار نمیدونم اسمش چیه جدید اومده واس جدا کردن قسمت ها مختلف خونه شبیه پاراوانه ولی ثابته از اونا بخر،رنگ بندی وسایل و دکورتو عوض کن چن تا گلدون اضافه کن ب خونه ات ،کلی کار میشه کرد واس تنوع،اگ من خونه داشتم چ کارا ک نمیکردم. حیفففف😔

عشق یک زینب و هفتاد و دو سر میخاهد  .........بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد.....سلام ب روح بلند حاج قاسم سلیمانی٬ دشمن خوب بداند امروز سردار ما بی واسطه پیام میفرستد و بی انکه رصد شود ب خطوط سرکشی میکند و قوی ترین رادار ها و پهپادهای شما نمیتواند روح بلند او را هدف قرار دهد. دشمن بداند امروز یک ایران قاسم سلیمانیست.  پای اولاد علی ک درمیان باشد خودم بند پوتین جگرگوشه ام را سفت میکنم.      اللهم ارزقنا شهادت
یه چیزایی شو دوست دارم تغییر بدم مثلا کابینت و کاشی سرویس بهداشتی کف رو پارکت کنم چون سرامیک کف سفی ...

وای اسی دو طبقه پایین تر ما کاشی های توالت و حمام رو عوض کرد ینی ما داشتیم سرسام میگرفتیم دیگه ایییننققققددددد سر و صدا کرد ولی خودش ازمون خواست بریم ببینیم چجوری شده بعد تکمیل اصلا نگم برات خیلی خونش عوض شده بود...پارکت هم یه سری مشکلات داره ولی اگه دوست داری پارکت قهوه ای روشن یا عسلی بزن خیلی جیگره...پنجره ارو مگه میتونی دست بزنی؟ خوته ویلاییه؟ شهرداری ایراد نگیره...ما یه پنجره سراسری داریم ولی خب میخوره تو بالکن...ولی بازم خیلی ب خونه نور میده اگه مشکل پیدا نکنه با شهرداری و ستون و بنای خونه به نظرم بزن

قلب بنفشم :)💜   مارا جز خیالی آرام طلبی نیست ز دنیا...! کاربری متعلق به دونفره، خودم و خواهرم.
2738
وای اسی دو طبقه پایین تر ما کاشی های توالت و حمام رو عوض کرد ینی ما داشتیم سرسام میگرفتیم دیگه اییین ...

نه خونمون آپارتمان تک واحدی هم...خیلی اون پنجره هارو دوست دارم

یه وان قشنگم میگم بذارم تو حموم؟

نه خونمون آپارتمان تک واحدی هم...خیلی اون پنجره هارو دوست دارم یه وان قشنگم میگم بذارم تو حموم؟

میگم اون پنجره بزرگه رو بندازم بین آشپزخونه و تراس...تراس روهم پرگل شمعدانی و...😍😍😍

نه خونمون آپارتمان تک واحدی هم...خیلی اون پنجره هارو دوست دارم یه وان قشنگم میگم بذارم تو حموم؟

توروخدا حداقل رعایت همسایه هارو بکنید ها😂😂😂مثلا تو دو هفته سر و ته کاشیارو هم بیارید چون خیلی سر و صدادداره

اره وان هم خیلی خوبه 

کاغذ دیواریم خوبه

قلب بنفشم :)💜   مارا جز خیالی آرام طلبی نیست ز دنیا...! کاربری متعلق به دونفره، خودم و خواهرم.
توروخدا حداقل رعایت همسایه هارو بکنید ها😂😂😂مثلا تو دو هفته سر و ته کاشیارو هم بیارید چون خیلی سر ...

باشه زیاد سرو صدا نمی‌کنیم شما خودتون درد کشیده آید😂😂😂

باشه زیاد سرو صدا نمی‌کنیم شما خودتون درد کشیده آید😂😂😂

پرده هاتم دوست داشتی عوض کن

2706