2737
2734
عنوان

خواهر شوهرم اصلا فازش معلوم نیست

320 بازدید | 18 پست

بچه ها من واقعا کلافه شدم نمی‌دونم چیکار. کنم و از طرفی خیلی اذیتم می‌کنه ؛ خواهر شوهرم یه روز اصلا من رو تحویل نمیگیره ی روز صمیمی و شوهرم همیشه طرفش رو میگیره و خواهرش از عمد بهش میچسبه و کاری می‌کنه که شوهرم به من توجه نکنه واقعا نمیدونم چرا اینجوری اخلاقش انگار طلب داره ازم سه روز پیام دادم حالش رو پرسیدم ب زور امروز جواب داده ولی دائم به شوهرم پیام میده 😔 آدم شک می‌کنه ب خودش که شاید چیزی گفته که اخلاقش ١٨٠درجه تغییر کرده یخورده کمکم کنید چیکار کنم اینجور مواقع .. ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیخیال باش عزیزم ، ما هم اولا این مشکلو داشتیم ولی از وقتی واقعااا بیخیال شدیم درست شد ، اون محل نداد شما هم سنگین بشو محل نده ،محل داد شما هم عادی باش ،کم کم درست میشه

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
2738

بعضیاخودشون اختلال دوقطبی‌دارن انگار.. عموی منم همینطوریه.. یه روز میبینت جلوت بلندمیشه بغلت میکنه ربوسی مشتی میکنه وکلی تحویل میگیره . یه روزدیگه میبینت مثلامیگی سلام میگه علیک‌سلام. همین تماااام 

خیلیم جددددی !!!!!!!! من دیگه هردفعه که میبینمش نمیدونم امروز باذوق سلامش کنم یا جدی

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

محل سگ هم بهش نده چه خوب باشه اخلاقش چه بد 

معمولا اگه محل ندیم به مردم بیشتر جذب میشن 

وقتی میگم محل نذار یعنی بهش پیام نده پشت سرش هم حرف نزن جوری رفتار کن که انگار وجود خارجی نداره فقط وقتی اومد مهمونی خونتون باهاش رسمی رفتار کن نه بد و نه خیلی صمیمی 

غرور من امپراتوری کبیر است که برای هیچکس سقوط نخواهد کرد

سگ محلش کن . مثل من باش .ن زنگ میزنم نه پیام میدم . خیلی دور برشون داشته بود فک کردن آدمن . الان یکی از فامیلا ب گوشم رسوند ک گفتع بودن یه زنگم‌نمیزنه حالمونو بپرسه . قشنگ تو کف زنگن

خدای من خدای معجزه هاست . 

چرا اینقدر درگیر کارهای خواهرشوهر هستی،فکرت رو ازاد کن واصلا اهمیت نده ،خونسرد باش هر چقدر شما بی اهمیت تر باشی به کارهاش ایشون هم دیگه عکس العملی نشون نخواهند داد چون متوجه میشن اصلا برای شما مهم نیست که حالا بخواد به همسرت بچسبه یا رفتاری داشته باشه که شما ناراحت بشی

ما ملت امام حسینیم💚💚
با هر کس مثل خودش اخه مگه خواهر شوهر اینجوریم باید بهش فکر کنی ولش کن بابا 

منم نظرم مثل شماست اوایل خیلی گذشت میکردم و لال بودم ولی انگار دیده نمیشدم و اخترام نداشتم الان با هر کس مثل خودش برخورد میکنم بهترین روش هست آینه خودش بشی جلوش تا بفهمه و ادب بشه و قدر خوبیاتم بفهمه 

خدایا شکرت
2706