2737
2734

اونایی که در جریان تاپیک هام هستن میدونن . خواهرشوهرم از بعد عروسیمون بهم زنگ میزد و من به شوهرم نمی گفتم دفعه ی آخری که اعتراف کردم پیش شوهرم که خواهرش بهم زنگ زده بهم گفت تو به من خیانت کردی و منو گذاشت خونه بابام و بعد یه مدت هم دادخواست طلاق و ... بعد من تقریبا دوماه پیش حس کردم شوهرم هنوز دلش به زندگیه راضیش کردم بریم مشاوره . رفتیم و بعد از اینکه کل ماجراها رو بهش گفتیم شوهرم به اون خانم دکتر با تردید گفت که خانمم با خواهرم در تماس بوده و به من نگفته آیا من اشتباه کردم بهش گفتم بهم خیانت کردی ؟ مشاور هم در کمال آرامش گفت نه خیلی هم درست گفتید و بعد رو به من گفت وقتی شوهرت حساس بوده به خواهرش و شما بهش نگفتید اینم یه نوع خیانته 😑 دیگه از اون به بعد شوهرم حق به جانب تر شد و رفت همه جا جار زد که مشاور هم حق رو به من داد و خانواده ش هم باور کردن و بیشتر تشویقش کردن به طلاق . هفته ی پیش هم که مامانم بچه رو برده بود پارک که شوهرم ببینتش برادر شوهرم خیلی حق به جانب به مامانم گفت مشاوره که دخترتون  اصرار داشت برند هم که گفت دخترت خیانت کرده و تقصیر اون بوده 😐 من تا به حال هر مشاوری که رفتم حالمو و زندگیمو بدتر گند زده بهش . معلوم نیست اینا مدرکاشونو از کدوم ....میگیرن . 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضیاشون واقعا به درد نخورن.

من که هرجا رفتم به درد نخور بودن 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
2728

حرف مشاور ک درست بوده نباید ارتباط برقرار میکردی حالا خواهرخودت بود باز یچیزی 

ولی باید ب مشاور بری بگی ک میتونست جوری بگه ک بدتر نشه رابطه تون

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
2738

مشاوره باید طولانی مدت باشه.نه یکی دو جلسه.

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
متاسفام برای این مشاورههههههه

خیلیاشون گند زدن به زندگیم یعنی هر مشاوری رفتم زندگیمو خراب تر کرده تا حالا 

وااااااااااا

باخاهرخودش مگه درچه مورد حرفیدی گفته خیانت؟؟؟؟؟

باخاهرش نخابیدی که

عجب

خدابااااااااااا خودت یکاری کن

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

چون با خواهرش حرف زردی کل خانوادش میگن طلاقت بده این عجیب نیس؟؟؟

الهی چنان کن سرانجام کار ،توخشنود باشی و مارستگار....خدایا خاسته هامو بهم عطاکن تابه داشته های دیگران حسادت نکنم  
چون با خواهرش حرف زدی میخواد طلاق بگیره😳😳😳😳😳😳😳😳

آره به هرکی میگم براش عجیبه ولی برای مشاور انگار خیلی عادی بود 

2706