2726
عنوان

🍓بالاخره کاردکس رانندگی یکساله اس یا دوساله؟🍒

| مشاهده متن کامل بحث + 532 بازدید | 65 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پارسال ک درگیر دانشگاه شدم امسالم کرونا  میترسم برم آبجیم بار اول قبول شد الان من برم رد شم م ...

لازم نیس بقیه بفهمن من دفعه اول دوم به خونواده گفتم میرم امتحان بعدش ک رد میشدم مینشستم به گریه کردن 😂 دیگه به هیچکس نگفتم فقط مامانم خبر داش میرم توشهری استرسم کمتر شد

میشه یه صلوات برای حاجتم بفرستی؟🤗
2728
انگیزه و اراده ندارم پیگیری کنم حالا کافیه کسی از نزدیکام بره واسه رانندگی انوقته ک برم دنبالش😂

😂😂

پس امیدوارم یکی بره ثبت نام کنه تا یه تکونی به خودت بدی

پارسال ک درگیر دانشگاه شدم امسالم کرونا  میترسم برم آبجیم بار اول قبول شد الان من برم رد شم م ...

من کل آبا و اجدادم بار اول قبول شدن ولی خودم بار چهارم😬تازه بهشون شیرینی هم دادم کلی ذوق خودمو کردم بیخیال این حرفا

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡
پیزا اسم ی برجه و پیتزا ی غذاست ...  ولی در کل حرفتون درسته  ببخشید بحث تاپیکت منحرف شد. ...

زبانتو تقویت کن خلاصه 

چون خیلی کنجکاوی نوشتم این نصیحتو بعضیا ساده از ندونتشون مگذرن

گواهی نامه رو اره باید ی فکری بردارم واقعا

خدا نکنه تا آدم نشدیم دنیا بهمون رو بیاره..

٢ سالس

حالا جديدا عوض شده نميدونم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
من کل آبا و اجدادم بار اول قبول شدن ولی خودم بار چهارم😬تازه بهشون شیرینی هم دادم کلی ذوق خودمو کردم ...

دقیقا مطمعنم من به بار دهم میکشم

منم دوبار رفتم افتادم گف این هفته بیا قبولت میکنم

هفته اول که افتادم ی ساعت گریه کردم😑😑

ولی بار دوم عادی شد😂

زبانتو تقویت کن خلاصه  چون خیلی کنجکاوی نوشتم این نصیحتو بعضیا ساده از ندونتشون مگذرن گواهی ن ...

زبانم خوبه عزیزم،جای نگرانی نیست 😊😉

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
لازم نیس بقیه بفهمن من دفعه اول دوم به خونواده گفتم میرم امتحان بعدش ک رد میشدم مینشستم به گریه کردن ...

پول رد شدن چی

از عمم بگیرم

نمیشه لامصب

تاحالا امتحان ندادی ینی؟ تجربه میشه اتفاقا من دیدم از اطرافیانم اونی ک دیرتر قبول شد دست فرمونش بهت ...

خواهر من همون اولین بار قبول شد سال بعدشم ماشین خرید دست فرمونش خیلی خوبه ...ماشین هر چقدر زیر پای آدم باشه آدم مسلط تر میشع

تلاش میکنم ...بهش میرسم ...راز موفقیت فقط سخت کوشیست .
2706