2737
2734
عنوان

شوهرای شما هم

| مشاهده متن کامل بحث + 1628 بازدید | 118 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم یه ماشالایی چیزی بهش بگو   

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.

فقط طلاق

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2738
مشکوک نمیزنه شوهر اسی 😄

تو دلشو خالی نکنید بابا بیکارید آخه؟😅😂

💜مهدی جان💜       اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من، دل من داند و من دانم و دل داند و من...              همسر خوب و وفادارم این را بدان که تمام وجود من در تو خلاصه شده است.سایه ات مستدام حضرت یار💑

خسته باشه که دست به چیزی نمیزنه. فقط سفره ای که غذا خورده رو جمع میکنه. ولی آخر هفته ها ظرف شاید بشوره جارو هم میزنه یه وقتایی.

یه وقتایی خودت رو بغل کن، بگو "دمت گرم این راه سخت و طولانی رو اومدی..."
شوهرمنم خیلیییی تو خونه کمکم میکنه خداحفظش کنه بعضی وقتا غذام میپزه

خدا حفظش کنه اره شوهر منم خریدارو میشوره جارو و تی میزنه یخچال و سرویسا رو تمیز میکنه خسیسم نیست همیشه کارتش دستمه  خدا نصیب همه بکنه

2706