2737
2734
عنوان

مامانا لطفا بیاید 🙏🙏

51 بازدید | 8 پست

دخترم ۱۷ماهشه دماغش ضربه بخوره یا دستکاری کنه خون دماغ میشه دیشب خورد به مبل یکم خون اومد نصف شب بیدار شد شیر بخوره دستکاری کرد بازم خون دماغ شد خیلی نگرانم تو این شرایط کرونا میترسم ببرم دکتر 😥😥

این یه برنامست که همه بچه های هم سن بچه هاتون عضوشن ومیتونین با ماماناشون صحبت وتبادل نظر درمورد بچه هاتون کنین وسوال بپرسین...کلی  چیز دیگه مثل شعر داستان..

من عضوم به نظرم خیلی خوبه

از روی لینک میتونین نصب کنین

https://gahvare.net/i/5e2861cb288bb

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخاطر ضربه ست دیگه،چند روز دیگه خوب میشه

راستی دخترت چه کلماتی رو میگه؟

دستور پذیریش چطوره؟ مثلا بگی درو ببند،میبنده؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2728
بخاطر ضربه ست دیگه،چند روز دیگه خوب میشه راستی دخترت چه کلماتی رو میگه؟ دستور پذیریش چطوره؟ مثلا ب ...

کلمه خیلی میگه ، آره خوبه مثلا بگم برو نی نی رو بیار میفهمه یا بگم الو مامان رو بیار میاره یا کنترل تلویزیون 

کلمه خیلی میگه ، آره خوبه مثلا بگم برو نی نی رو بیار میفهمه یا بگم الو مامان رو بیار میاره یا کنترل ...

آها آفرین ماشالا،پسر من سه چهار تا کلمه بیشتر نمیگه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2738
چند وقتشه 

دو سه روزه که ۱۷ ماهه شده