2726
خوشگلو خوشتیپه...ولی ازهمه باحالتر سیکس پک داره عایا؟؟😍❤❤❤❤❤

اره دیدم داره

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یاخدا برو برو😂😂😂😂

🏃‍♀️🏃‍♀️🙂😎😂

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
2728
ببین من یه دوست پسر دارم خب آشنا هم هستیم یعنی اند خلافه بقیه نمیدونن ولی من خبر دارم منم تو خلافاش ...

عزیزم 🤣🤣پس کای خاطره داری باهاش من فقط تو مهمونیا و اینا میبینمش

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
ظاهرش عالیه ولی به اخلاقش هم اهمیت بده مث من نشی

نمیخوامش به خانوادمم گفتم اخلاقشم خوبه میدونم ولی به دلم نمیشینه نمیدونم چرا همه دوستام میگین دیونه ای پسر به این خوبی ولی راستش من از ازدواج میترسم یه کمی اینو هیچ جا نگفتم 

اونقد رفتم تو کف پسره برقامون رفت خدامیگه بشین سرجات

🤣🤣🤣اره بشین سرجات

نمیخوامش به خانوادمم گفتم اخلاقشم خوبه میدونم ولی به دلم نمیشینه نمیدونم چرا همه دوستام میگین دیونه ...

بالاخره که همه ازدواج میکنن اگه ازهمه نظر خوبه ازدستش نده ولی اینکه به دلت نمیشینه بحثش جداس

فقط خدا
2706