2733
2734
فقط بد تموم میشه حیفش وگرنه عشقه عشققق

اره میگم ۲ شو میسازن نه به نظرم دختره نمیمیره اگه بسازن من اونو میخام 😢😭😭😭😭😭😭

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان زدم گوگل عکساش خیلی سسکیه در مورد چیه

پسره دختررو میدزده میبره 365روز فرصت میده میگه باید عاشقم بشی دختره خیلی زود عاشقش میشه ولی چون پسره گانگستره دختررو که حامله شده بوددشمنای پسرره میزنن میکشن

فقط خدا
2728
فیلم خوشگل تو این مایه ها معرفی کنین  فقط پسره توش قشنگ باشه مرسی😁

منم میخوام 😍😍

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
منننننننن واییییییییییییییی خدااااااااااااااااااااا😃😃😃😃😃😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😍😍😍😍😍😍😍😍دیگ ...

ایشالله عزیزم❤❤😂😂😂😂❤....شوهر من خیلی خوشگله ولی متاسفانه اینو دیدم شوهرم ازچشم افتاد😐😐😐😁

فقط خدا
پسره دختررو میدزده میبره 365روز فرصت میده میگه باید عاشقم بشی دختره خیلی زود عاشقش میشه ولی چون پسره ...

از کدوم سایت دانلود کردی ترجمه داشت

2738
ایشالا نمیره😢 مطمئنی دو شو میسازن😍

نه میگم به نظرم بسازن چون یه جوری تموم شد

2706