2726
عنوان

شمابودین چیکارمیکردین؟

599 بازدید | 41 پست

تو تاپیکای قبلمم هس سه تاالنگو بدل خریدم هرکارکردم شوهرم نذاش دستم کنم من بدم میاد بدل چیه طلا برات میخرم گفتم باشه طلا بخر منم دادم به دوستم النگو هارو 4میلیون دستش رسیده بود تو بانک بود اونروز دیدم رفته برا مادرش اینا تلویزیون خریده حالا خانوادشم بامن قهرن تو دعواهامونم گفتن شماعرضه ندارین پول جمع کنین و فلان. حالا انقد میسوزم خداییش زوره حالا باباشم تازه یه طبقه از خونشونو داده رهن و اجاره پول دستش بود میرف میگرفت ولی پدر شوهرم پول به این چیزا نمیده. حالا شوهرمن رفته براشون خریده الان یه ماهه بهش گفتم یه شلوار برام بخر میگ نه

حالا شمابگین من چیکارکنم باابن مرد نفهم؟ 

برام نیتم صلوات میفرستید ممنون مهربونا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وا,چرا خرج اونا رو شوهرت میدع

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2706