2726

ممنون

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍

@نی_نی_یار_شب  

سلام بیا لطفا 

دلم گرفته خیلی دوست داشتم یکم باهات حرف بزنم 

چ چیزهای باعث لغو کاربری میشه؟ 

واون خانم یک عالمه ب من حرف زد

وگفت خر ب من، بعد من گفتم خر شمایی شما به من تذکر دادی، بازم خوب بود فقط اخطار دادی  

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
@نی_نی_یار_شب   سلام بیا لطفا  دلم گرفته خیلی دوست داشتم یکم باهات حرف بزنم  چ چ ...

سلام عزیزم شبت بخیر  موارد ممنوع زیاده  شما فقط هم برای ارامش خودتون و هم فضای سایت سعی کنید از درگیری پرهیز کنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم شبت بخیر  موارد ممنوع زیاده  شما فقط هم برای ارامش خودتون و هم فضای سایت سعی کن ...

ممنون مهریون🙏🙏🙏خیلی حال دلم بده برام دعا کن😭

2728