2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اضلا خوب نيس بعدا به مشكل ميخورت

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

با به توجه به نبود شوهر که خیلی پیش میاد تاپیک میزنن خوبه 

خسته ام کاش کسی حال مرا میفهمید...غیر از این بغض که در راه گلو سد شده است  کاربری جدید نیستم ...قبلی پوکید  تو استوریاتون غذا میزارید؟؟؟بابا خوش به حالتون غذا میخورید منکه تا حالا نخوردم...  لاناتیا چاقد شاما با کالاسید  

ببین خواهرت جوونه بالاخره دوست داره هی مهمونی بره جشن بره تا اخر شب اینور باشه اونور باشه اما با بالا رفتن سن اون آقا هی بی حوصله تر میشه و همین باعث اختلاف میشه

live shrinks or rxpands in proportion to one,s courage💟💖

الان پسرهای جوانتر از این سن مشکل سردمزاجی دارن....ایشون که ۴۲سالشه....در مورد اختلاف سن من همیشه میگم دو طرف در هیچ‌مورد به مشکل نخورن احتمالش خیلییی زیاده در روابط زناشویی به اختلاف برسن

2706