2733
2734
عنوان

حامله ها شمام اینجورید؟

262 بازدید | 55 پست

من الان خیلی خوابم میاد بدنم خستس اما نمیتونم بخوابم 🤕

چون استراحتم همش خونه بیکارم واسه همین از گوشی و اینترنت زیااااد استفاده میکنم بده واسم😔شما استفاده نمیکنید ؟

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینترنت ک خیلی ضرر داره سعی میکنم کم استفاده کنم 

بیشتر ذکر میگم کتاب بخون

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2728

بیا سر بزاریم رو شونه هم گریه کنیم😭همدردیم واقعا

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2738
اینترنت ک خیلی ضرر داره سعی میکنم کم استفاده کنم  بیشتر ذکر میگم کتاب بخون

چه کتابی میخونی ؟؟؟کلی تا حالا فیلم دیدم چن وقته دیگ دلم نمیخواد فیلم ببینم 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
چه کتابی میخونی ؟؟؟کلی تا حالا فیلم دیدم چن وقته دیگ دلم نمیخواد فیلم ببینم 

رمان میخونم از دامادمون میگیرم یا عروسمون دختر عموم

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

بچه ها جفتم خیلی خیلی پایینه و لکه بینی دارم خطرناکه؟ 

کسی بوده مثل من جفتش خیلی پایین باشه؟

2706