2737
2734
عنوان

چطور شوهرمونو بترسونیم

624 بازدید | 65 پست

مثلا بخوای بفهمونی در هین شوخ بودن و مهربونی اون روی سگ هم داری چیکار میکنین با ذکر مثال توضیح بدین

مثلا بهش یه حرفی میزنم جدی نمیگیره یا بهش میگم اگ فلان کارو بکنی فلان کار میکنم جدی نمیگیرع

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شب لامپارو خاموش کن بدو دنبالش

من اینگارو کردم ترسید😐🤭

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

دادبزن دادوغریادبزن ولی برگردخونه😁😂

شوخی کردم چندبارتهدیدایی کهه می کنی روانجام بده دستش بیاد یعنی چی تهدید😬😁

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️
2738

وقتی کاری کرد ک شما ناراحت شدی باهاش خیلی سرسنگین باش اگه حرف وسوالی داشت فقط یک کلمه جوابش بده اونم سرسنگین خودش متوجه میشه 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

من سر یه جریانی خیلی حساس بودم چندبار که تکرار کرد دعوا داشتیم حسابی 

بعد از دوسه بار دیگه دعوا نکردم وقتی اون کارو میکرد فقط نگاش میکردم و سرمو مینداختم پایین 

الانم وقتی مجبور میشه اون کارو بکنه بعدش سریع میگه بخدا مجبوری بود منم میگم چون مجبوری بود عب نداره 

شب لامپارو خاموش کن بدو دنبالش من اینگارو کردم ترسید😐🤭

واییی 😂😂😂😂

هیچکس بخاطر شما زندگی نمیکنه پس سعی کن اول خودت الویت زندگیت بشی    این جمله رو یکی از کاربرا گفت اسمشم @گل_آرا_بانو  بود و یه تلنگری بود برای خودم❤
2706