2733
2734

متوسطه

میدونم ی روز ب همه ی اشکایی ک الان داری میریزی میخندی قوی باش دختر ..مشکلات نمیتونن تورو از پا درارن.. میدونم صددفه زمین خوردی و بازم پاشدی میدونم کسی نبود دستتو بگیره میدونم شبا چقد سخت خوابت برد... میدونم دلت اروم نیست ..قول میدم همه ی این روزا تموم شه روزو ساعتشو نمیدونم ولی ب خدا ایمان دارم ب اینکه گفته بعد از هرتاریکی روشناییه ایمان دارم ..میدونم بعد این همه سختی قراره روزای قشنگی باشه میدونم اون روز از ته دلت میخندی همش میگذره بهت قول میدم..با دل مهربونت برام ی دونه صلوات میفرستی؟؟؟

نوچ

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

متوسطه

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2706