2737
2734
عنوان

مراقبتهای دوران بارداری

1844 بازدید | 10 پست

چیها هست؟ میخوام به شوهرم بگم هیچی بلد نیستیم هردو هم جسمی هم روحی رو بگید. ممنون.

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍

جسمی باید به میزان کلسیم، آهن، پروتئین، ویتامین سی و همین طور تمام ویتامین ها توجه کنی هر روز میوه و سبزی فراوان میل کنی غذاهاتو کم و به  تعداد دفعات بیشتر بخوری، اگر مصرف مواد غذاییت پایین باسه جنین از ذخایر بدن تو استفاده می کنه و بدنت رو از کلسیم و ... خالی می کنه 

باید مواظب وزنت باشی که زیاد بالا نره. برنج و نون باید مصرفش کاهش پیدا کنه . باید اوایل بارداری و حتی قبل بارداری هر روز اسیدفولیک بخوری بایو ویتامین دی بدنت چک بشه  

اصلا به خودت استرس ندی آروم و ریلکس باشی گاهی بی حالی و غذا نمی تونی بپزی و حالت تهوع داری همسرت باید همراهی کنه و تو کارای خونه از جمله جاروکشیدن، پختن غذا و ایجاد محیط آروم کمک کنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جسمی باید به میزان کلسیم، آهن، پروتئین، ویتامین سی و همین طور تمام ویتامین ها توجه کنی هر روز میوه و ...

فولیک اسید اصلا نخوردم یعنی چه مساله ای پیش میآد برای خودم و بچم؟

2728
اصلا به خودت استرس ندی آروم و ریلکس باشی گاهی بی حالی و غذا نمی تونی بپزی و حالت تهوع داری همسرت بای ...

الان بارداری عزیزم؟ نگران نباش فقط حتما امروز شروع کن بخور به هممممه ی خانم های باردار حتی به کسایی که آماده بارداری می شن اونو میدن برو دکتر برات بنویسه . انواع و اقسام داره به تشکیل لوله عصبی جنین کمک زیادی می کنه 

از اسپری و عطر و لوازم آرایش و رنگ مو استفاده نکن. دوش گرفتن کوتاه باشه زیاد حموم نمون حموم رو اصلا داغ نکن. آب ولرم باشه داغ اصلا نباشه باعث سقط می شه. زعفرون و دارچین و زرشک و شوید و جگر و دل و قلوه نخور. غذاها اصلا ادویه دار نخور . حتی زردچوبه خیلی کم مصرف بشه. نمک خیلی کم .

غذاهای سالم و بدون ادویه و کم نمک و کم روغن باید استفاده کنی . 

روغنها ترجیحا گیاهی باسه و سرخ کردنی نخور .

زیاد دولا راست نسو اصلا سنگین بلند نکن بتید به پهلو بخوابی. 

دچار تکرر ادرار می شی و تشنگی زیاد باید آب زیاد بخوری. خوابت به هم میریزه 

از اسپری و عطر و لوازم آرایش و رنگ مو استفاده نکن. دوش گرفتن کوتاه باشه زیاد حموم نمون حموم رو اصلا ...

مرسی عزیزم آخ گفتی از تشنگی و خواب بد ک هنوز ی ماه نشده ولی امانموبریده.

متخصص زنان و زایمان در تهران

با کلیک روی لینک بالا لیست پزشکان متخصص زنان و زایمان همراه با آدرس و خدماتی که ارائه می دهند را مشاهده می کنید

برای دیدن لیست بهترین متخصصین مراقبت های دوران بارداری لینک زیر را ببینید

مراقبت های دوران بارداری در تهران

2738

من قبل از بارداری خیلی دنبال دکتر خوب و متخصص برای دوران بارداری و زایمانم میگشتم بعد از کلی پرس و جو و تحقیق خانم دکتر صادقی رو انتخاب کردم و تحت نظر ایشون قرار گرفتم و زایمانم رو هم پیش ایشون بودم و کاملا راضی ام. 

شماره تماسشون رو هم دارم میتونم بدم تا زنگ بزنی و بری پیششون

09120549149
02166933869

شما قبل از بارداری باید به متخصص زنان، زایمان مراجعه کنید و از پزشک راهنمایی بگیرید

من هم قبل از بارداری دخترم پیش دکتر فرزانه درویش زاده رفتم. ایشون مشاوره آنلاین هم دارن میتونید سوالاتتون رو بپرسید

مشاوره آنلاین دکتر درویش زاده

من برای مراقبت از مامان دایان از اپلیکیشن گهواره استفاده می‌کنم. خوبی گهواره اینه که کاملاً متناسب با سن بچه‌هامون برنامه‌ریزی شده. گهواره رو از لینک زیر دانلود کن و ۳۰٪ درصد تخفیف برای خرید اشتراک هدیه بگیر

https://gahvare.net/i/63f74e300e6a2

بغلت سفارت بهشت روی زمین, پسرم👶💓چشم انتظار دیدن روی ماه تو👶