2733
2734

هرچي شكم كوچيك تر بچه درشت تر مطمئن باش

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

یه سوالم من بپرسم

یک تا دوماهگی شکم یکم بزرگ میشه؟ یا اصلا مشخص نیست؟

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

فکر نکنم ربطی داشته باشه گلم 

من ۳۶هفته زایمان کردم شکمم کوچیک بود پهلو ایناهم نداشتم بگم بچه تو پهلو بود وزنش ۳کیلو 

جاریم تو همین تایم ماشاالله شکمش بزرگ تر بود حتی پهلو هم درآورده بود بچه ش نه ماه ۳کیلو و دویست بود

وزن فعلی۷۹ هدف اول ۷۲ هدف دوم ۶۸ وزن هدف نهایی ۶۲برای 
یه سوالم من بپرسم یک تا دوماهگی شکم یکم بزرگ میشه؟ یا اصلا مشخص نیست؟

رحم چون هنوز تو لگن هست شکم بزرگ نمیشه. اما شاید به علت نفخ یا اضافه وزن بزرگ بشه. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.

نه ربطی نداره احتمالا بچت زده به تو کمرت اتفاقا مادرهایی رو که من دیدم که شکمشون کوچیکه بچه تپل تری به دنیا آوردن

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706