2733
2734

دلیلتون چیه؟

خانواده دوستم میگن فقط،عقد دائم 

میگن خوب تحقیق میکنیم و چشامونو وا میکنیم و فقط،عقد دائم میکنیم به نظرتون حرفشون معقوله اصن؟

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

در این دور و زمونه عقد موقت قبل از اینکه زیر یک سقف برین و نامزد بشین خوبه، چون در این مدت رفت و امد دارین و یه سری چیز ها و ... به دست میاد که هیچ وقت با تحقیق به دست نمیاد.موفق باشید.

💕به رسم رفاقت همدیگرو دعا کنیم💕ناشناس حرفت رو بگو برام https://harfeto.timefriend.net/617659953
2738

من موافقم با خانواده دوستت.کلا از صیغه بدم میاد.چه نیازی هست صیغه کنن؟! میخوان حرف بزنن همدیگه رو بشناسن نیازی نیست انقدر جدیش کنن.کلا از صیغه خیییلی بدممیاد

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am

من خودم سه ماه بدون عقد زیر نظر خانواده ها آشنا شدم 

عقد موقت قبول نداریم. 

فیلم من ترانه 15ساله یادتونه طفلک عقد موقت بود 

الان پسر ها فکر میکنن با عقد موقت مالک دختر میشن

به نظرم عقد موقت نکنی یه مدت کوتاه با نظارت خانواده ها رفت آمد خانوادگی کنین بهتره

برای من که مذهبی نیستم زیاد اصلا لزومی نمیبینم به عقد موقت برای آشنایی، ولی اونی هم که مذهبی باید خیلی حواسش باشه با عقد موقت تا ته ماجرا نره 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
من موافقم با خانواده دوستت.کلا از صیغه بدم میاد.چه نیازی هست صیغه کنن؟! میخوان حرف بزنن همدیگه رو بش ...

پدرومادرشم همینو میگن  

میگن این وسط،دستت به هیچ جا بند نیست هیچ حق و حقوقی نداری، بدون عقد دائم همدیگه رو بشناسید

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔

ماهم یکسال عقد موقت بودیم.

من هیچوقت دوست نداشتم عقد دائم چون اون دیگه رسما زنو و شوهر بودیم.

برای اینکه بیرون میرفتیم خوب بود دیگه معذب نبودیم

چون هردوخانواده معتقد به حجاب و محرم نامحرمی بودیم.

2706