2733
2734

ن عزیز  این دعا نیست دعا گرفتن آداب داره الکی ک نیست

احتمال میدم برای رونق گرفتن کار و ازین چیزا باشه 

قسمتایی از آیه های سوره است

در این درگه که گه گه کَه کُه و کُه کَه شود ناگه🌱 مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه○•°

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اللَّهُ نُورُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ مَثَلُ نُورِهِ کَمِشْکَاةٍ فِیهَا مِصْبَاحٌ الْمِصْبَاحُ فِی زُجَاجَةٍ الزُّجَاجَةُ کَأَنَّهَا کَوْکَبٌ دُرِّیٌّ یُوقَدُ مِن شَجَرَةٍ مُّبَارَکَةٍ زَیْتُونِةٍ لَّا شَرْقِیَّةٍ وَلَا غَرْبِیَّةٍ یَکَادُ زَیْتُهَا یُضِیءُ وَلَوْ لَمْ تَمْسَسْهُ نَارٌ نُّورٌ عَلَی نُورٍ یَهْدِی اللَّهُ لِنُورِهِ مَن یَشَاءُ وَیَضْرِبُ اللَّهُ الْأَمْثَالَ لِلنَّاسِ وَاللَّهُ بِکُلِّ شَیْءٍ عَلِیمٌ

(: خدا نور آسمان‌ها و زمین است. مَثَل نور او چون چراغدانی است که در آن چراغی، و آن چراغ در شیشه‌ای است. آن شیشه گویی اختری درخشان است که از درخت خجسته زیتونی که نه شرقی است و نه غربی، افروخته می‌شود. نزدیک است که روغنش -هر چند بدان آتشی نرسیده باشد- روشنی بخشد. روشنیِ بر روی روشنی است. خدا هر که را بخواهد با نور خویش هدایت می‌کند، و این مَثَل‌ها را خدا برای مردم می‌زند و خدا به هر چیزی داناست. (ترجمهٔ فولادوند))

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
به نظرم پارش کن ماهم یه دعا پیدا کردیم پارش کردیم الان اوضاع خوب شده 

اول پاره کردن درست نیست

ماهم یه طلسم تو خونمون پیدا کردیم دعانویس گفت خیلی ریز ریز بشه و بعد بسپارینش دست آب ببره

در این درگه که گه گه کَه کُه و کُه کَه شود ناگه🌱 مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه○•°

آیه 284 سوره بقره رو هم در ادامه ش نوشته

این آیه میگه خدا به نیت های پنهانی افراد آگاه است

به اون چیزهایی که آشکار کردن یا پنهان کردن

اونا رو محاسبه میکنه

شاید شاید تاکید می‌کنم شاید من علمش رو ندارم

ولی احتمالا برای این باشه که اگه کسی در موردشون نیت سوء یا بدی داره بی اثر بشه و از بین بره

البته من تفسیر هر دوی این آیات رو دیدم اصلا چیزی تحت این عنوان که این آیات همراه انسان باشه ندیدم

من رشته دانشگاهی م علوم قرآن بوده

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
2706