2726
عنوان

بچه ها شما تو زندگیتون داره بتون خوش میگذره

| مشاهده متن کامل بحث + 907 بازدید | 55 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واای دقیقا قدو وزنت با یکیه

منم رژیم میگیرم عذاب میکشم دوباره وسوسه میشم ول میکنم 

مشکل من چاقیه با.سن  و رون پاهامه اینارو لاغر کنم یه عروسی برا خودم میگیرم😂😂😂😂

🤭😅
2728

خدا لعنتم کنه ک اومدم ب این دنیای لعنتی خوشی چیه عزیزم من همیشه حالم بد بوده همیشه بد و بدتر از دیروزم از دست بخت بدم و ادمای دورم همیشه ضربه خوردم همیشه ناامید بودم جوونیم رفت توو ۲۲سالگی حس میکنم خیلی زیاد زندگی کردم از بس روزای سخت توو زندگیم داشتم 

میدونم ی روز ب همه ی اشکایی ک الان داری میریزی میخندی قوی باش دختر ..مشکلات نمیتونن تورو از پا درارن.. میدونم صددفه زمین خوردی و بازم پاشدی میدونم کسی نبود دستتو بگیره میدونم شبا چقد سخت خوابت برد... میدونم دلت اروم نیست ..قول میدم همه ی این روزا تموم شه روزو ساعتشو نمیدونم ولی ب خدا ایمان دارم ب اینکه گفته بعد از هرتاریکی روشناییه ایمان دارم ..میدونم بعد این همه سختی قراره روزای قشنگی باشه میدونم اون روز از ته دلت میخندی همش میگذره بهت قول میدم..با دل مهربونت برام ی دونه صلوات میفرستی؟؟؟

اسی بنظرم گرخید انقد افسرده دور هم جمع شدیم 😐😊

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
واای دقیقا قدو وزنت با یکیه منم رژیم میگیرم عذاب میکشم دوباره وسوسه میشم ول میکنم  مشکل من چا ...

این کتاب رو بخون، کتاب علمیه. من روانشناس بالینیم و تو حیطه چاقی و خوردن کار کردم. 

اسم کتاب هست : چرا نمیتوانیم لاغر شویم و لاغر بمانیم

انتشارات ارجمند، سامان نونهال

با دلار بیست و سه هزار تومن و طلای ی تومنی داریم بندری میرقصیم  خوشی کجا بود الان، خدارو شکر بازم راضیم ب رضایش

انسان خوبی باش ولی وقتتو برای اثباتش ب دیگران تلف نکن🤷‍♂ الهی یهویی همونی ک دلتون❤میخواد بشه                                اگه ی وقت حرفی چیزی گفتم ک ناراحتتون کردم بدونید بی منظور بوده و بادلای مهربونتون ببخشیدم🤦‍♂️🌹🙏

10 کیلو اضاف وزن دارم شوهرم راضی نیس و خجالت میکشم و ورزش میکنم ولی ب جایی نمیرسم. 😤

پسرم 2 سالشه میخوام تولد بگیرم ولی کرونا نمیزاره مثله تولد اولش ک نتونستم بگیرم اینم حسرت میشه برام.. 😭

شوهرم آدم عصبی هست و گاهی هم مشروب میخوره گاهی باهاش دعوام میشه سر مشروب وگرنه خیلی مرد خوبیه مشکلش فقط مشروب نمیخواد باور کنه ک چقد براش ضرر داره.. 😔

پول ک داریم شکر خدا.. خونه. ماشین. ویلا. ولی قانع نیستیم 😑

بابام از شوهرم راضی نیس و نمیذاره مامانم بیاد خونم.. با بابام دعوام شده باهاش قهرم درکم نمیکنه احساس میکنم ترکم کردن و آبروم پیش خانواده شوهرم میره خیلی از پدرم دلگیرم 😭😤

بسه یا بازم بگم؟؟! 

اسی بنظرم گرخید انقد افسرده دور هم جمع شدیم 😐😊

الان میگه من از همه ی اینا اوضاعم بهتره 

میدونم ی روز ب همه ی اشکایی ک الان داری میریزی میخندی قوی باش دختر ..مشکلات نمیتونن تورو از پا درارن.. میدونم صددفه زمین خوردی و بازم پاشدی میدونم کسی نبود دستتو بگیره میدونم شبا چقد سخت خوابت برد... میدونم دلت اروم نیست ..قول میدم همه ی این روزا تموم شه روزو ساعتشو نمیدونم ولی ب خدا ایمان دارم ب اینکه گفته بعد از هرتاریکی روشناییه ایمان دارم ..میدونم بعد این همه سختی قراره روزای قشنگی باشه میدونم اون روز از ته دلت میخندی همش میگذره بهت قول میدم..با دل مهربونت برام ی دونه صلوات میفرستی؟؟؟

انقد روزمرگی و بی حوصلگیمون زیاد شده هی میخوریم میخوابیم بخدا شبیه باب اسفنجی شدم

برای آرامش دل همدیگه دعا کنیم💜.                                           خدایا مارو از شر بنی آدم حفظ کن🙏
10 کیلو اضاف وزن دارم شوهرم راضی نیس و خجالت میکشم و ورزش میکنم ولی ب جایی نمیرسم. 😤 پسرم 2 سالشه ...

ببخشیدا فوضولیه ولی مشروب بخوره مگه چیه شوهرمنم میخوره تفریحی دیگه عادیه اینو براخودت مشکل نکن

2706