2726

هزارتا ارزو داشتم ک چیکار کنم و چیکار نکنم الان همه میگن فیلم فرمالیته درست کن لباس عروس بپوش آتلیه برو آلبوم اینا درست کن دیگه مراسم بی مراسم ازطرفی میگن کرونا تا دوسال دیگه باهامونه نمیشه بلاتکلیف موند

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           

دوست داری خب عروسی بگیر 😐😐😐😐😐

منتها یه سریو دیگه نمیبینی وواست دعای خیر نیست.

کارت بفرست واسشون بگو واسم دعای خیر کنید من رفتم خونه بخت 😄

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش با این مسولینی که ما داریم یه ماه دیگه تالارها باز میشن 

خسته ام کاش کسی حال مرا میفهمید...غیر از این بغض که در راه گلو سد شده است  کاربری جدید نیستم ...قبلی پوکید  تو استوریاتون غذا میزارید؟؟؟بابا خوش به حالتون غذا میخورید منکه تا حالا نخوردم...  لاناتیا چاقد شاما با کالاسید  
2728
نگران نباش با این مسولینی که ما داریم یه ماه دیگه تالارها باز میشن 

تالارها هم باز بشن کیی بیاد تو مراسم من کرونا بگیره کسی تلف شه نفرینم کنن چی

برو خونت بعدا عروسی بگیر چندین نفرو دیدم دو سه سال زندگی کردن بعد عروسی گرفتن

چطوری میشه مث سالگرد ازدواج؟؟؟

تالارها هم باز بشن کیی بیاد تو مراسم من کرونا بگیره کسی تلف شه نفرینم کنن چی

خب اجباری که نیست اختیاریه بعدشم نفرین اول به خود آدم بر میگرده. 

خسته ام کاش کسی حال مرا میفهمید...غیر از این بغض که در راه گلو سد شده است  کاربری جدید نیستم ...قبلی پوکید  تو استوریاتون غذا میزارید؟؟؟بابا خوش به حالتون غذا میخورید منکه تا حالا نخوردم...  لاناتیا چاقد شاما با کالاسید  

اشنای ما بهترین عروسی وفیلمبرداریو اورد چقدر خرج کرد که کسی به عمرش ندیده بود.

اخر جدا شدن بنده های خدا اون همه هزینه سوخت.

عکساام آتیش زدن چقدردرد البوم داشت همه معدوم شد.

این چیزا خوشبختی نمیاره که 

این😊منم         اینم😈منم   حالابستگی داره که    تو  چطورباشی......

انقدرررررر عروسی مهمه یعنی 😐😐😐🤔🤔🤔🤔

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2706