2733
2734
نه ندارم. سه بار سقط داشتم.. حدودا ۸ ساله ازدواج کردم ولی از پارسال تصمیم جدی واسه بارداری گرفتم که ...

لوله هات بسته بوده چجور باردار شدی

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب
لوله هات بسته بوده چجور باردار شدی

۵،۶ ماه پیش باردار شدم، با تخمک از تخمدان چپ.. یعنی لوله چپ باز بوده،البته سومین سقطم شد، 

مااه پیش عکس رنگی گفت دقیقا همون لوله چپ بسته موند. گفتم مگه میشه،گفت سقط ممکنه باعث چسبندگی شه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۵،۶ ماه پیش باردار شدم، با تخمک از تخمدان چپ.. یعنی لوله چپ باز بوده،البته سومین سقطم شد،  ماا ...

منم ماه بعد عکس رنگی باردارشدم اما تو ماه سه بودم که سقط شد

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب
2728
آزمایش برا سقط دادی؟ غلطت خون نداری ؟ تو چندماه سقط میکردی 

ماه دوم. هفته های ۶ و ۷ و۹..

اسپرم شوهرم مشکل dna داره..البته میخوام آزمایش کامل سقط مکرر برم ببینم خودم اوکی هستم یا نه..

قبلا یه آمایش دادم، کامل نبود و.. همه فاکتوراش اوکی بود بجز ویتامین دی..که اونم اوکی شد

ماه دوم. هفته های ۶ و ۷ و۹.. اسپرم شوهرم مشکل dna داره..البته میخوام آزمایش کامل سقط مکرر برم ببینم ...

منم این ماه میخوام اقدام کنم.کورتاژ شدم من

2738
بارداری من به صدای قلب بچه نمیرسه. میفهمم پوچه

برا من قلبش تشکیل شد،دستاشم در اومده بود که یهو ....

ان شاالله که بسلامتی بگیره همین ماه و باردار شی.. و مهم تر از همه یه بارداری سالم و راحتی رو بگذرونی ...

خیلی ترس تو بدنمه میترسم بعدی هم خدایی نکرده...

برا من قلبش تشکیل شد،دستاشم در اومده بود که یهو ....

ای جانم عززیزم😔ان شاالله دیگه پیش نیاد

آزمایش بده، وقتی جنین تشکیل میشه و قلبش میزنه و بعد سقط نیشه، معمولا ایراد تو خانوماست... ولی وقتی به ضربان قلب نمی رسه و پوچه، از اسپرم ضعیف.. 

البته من خودم یکم به خودمم شک دارم. واسه همین میخوام یه ازمایش سقط مکرر کامل بدم

وای منم شنبه کاخ نوبت دارم! دوستان یه مشورت، من دماغم زیاد مشکل نداره ولی خودم یکم باهاش مشکل دارم چون صورتم لاغره بنظرم بزرگه، شوهرمم خیلی تشویقم می کنه عمل کنم، یه جراح آشنا داریم که خیلی کارش خوبه، گفته بیا تو همین اوضاع کرونا کلینیک عمل کنم، هفته پسش جمعه قرار بود عمل کنم که کار براش پیش اومد نرسید، حالا شما بودید تو این اوضاع کرونا می رفتید! دکترمم از اول آزمایشات ناباروری رو داره برام تجویز می کنه، نمی دونم اگه جمعه گفت بیا عملت کنم برم یا بذارم یه ماه دیگه که آزمایشات جدیدمو انجام دادم!!!

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   
ای جانم عززیزم😔ان شاالله دیگه پیش نیاد آزمایش بده، وقتی جنین تشکیل میشه و قلبش میزنه و بعد سقط نیش ...

من هماتوم داشنم خونریزی کردم

2706