2726
از این جوکا زیاد دارم ولی میترسم تاپیک بترکه😂😂

بزا خخخ نمیترکه

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نی نی یار رو صدا کردن اومد آزادم کرد 

خوشبحالت هییییی

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
بیخیال کلا دوستان نی نی سایت خیلی به من لطف دارن امروزم کاری کردن تا لغو کاربری شدم ب لطف دوستای خوب ...

دوست عزیز کسی مشکلی با شخص ‌شما نداره چیزی که گفتید باعث ناراحتی بقیه شد

لایک نکنید🙏
2728
دوست عزیز کسی مشکلی با شخص ‌شما نداره چیزی که گفتید باعث ناراحتی بقیه شد

من خودم لر هستم گفتم ک فکر نمیکردم توهین حساب بشه بعدم مگه جکه توهین بود؟ فقط محض خنده بود در هر صورت من معذرت می خوام 

ازتو نت گرفتم🤣

ﺩﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺍﯾﻔﻮﻥ ﺩﺍﺭﻥ ﻣﻨﻮ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﮐﻨﻦ

ﻫﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺑﺎﺍﯾﻔﻮﻥ ﺑﻪ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﻭﺻﻞ ﺑﺸﻢ ﻧﻤﯿﺸﻪ

.

.

.

.

ﺩﮐﻤﺸﻮ ﮐﻪ ﻣﯿﺰﻧﻢ ﺩﺭ ﺣﯿﺎﻁ ﺑﺎﺯ میشه...

لایک نکنید🙏
طرف تو حموم دنبال لیفش بوده اینورو نگا میکنه میبینه نیست اونورو نگا میکنه میبینه هس هارهارهار

عاشق جکت شدم لعنتیییییی خخخخخخخخخ

برای حل مشکلاتم یه صلوات و یه دعای خیرمهمونم کن عزیزممممممممممم🌹
😐 یه روز یه لره میره دکتر میگه اقای دکتر ما بچه دار نمیشیم دکتر میگه چند وقته ازدواج کردین میگه ۱هف ...

بهتر یه خورده فرهنگ داشته باشید اینجا از هر قومیتی هست و بهتره توهین نکنیم

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
خب پس چیه اون جک باعث ناراحتی شما شده؟ 

واقعا نمیدونی هم تبار یا نمیخای قبول کنی ؟؟

شما تویاین به اصطلاح جک لرهارو نفهم جلوه دادی ،،،یعنی اینقدرخنگ هستن که نمیفهمن زن بعد یک هفته حامله نمیشه خوبه خودت لرهستی ،،،حالا اگه خداایی نکرده روم به دیوار  میگفتی یه ترک یا یه رشتی مثلااا الان ترکا و رشتیا جرتداده بودن 

الهی چنان کن سرانجام کار ،توخشنود باشی و مارستگار....خدایا خاسته هامو بهم عطاکن تابه داشته های دیگران حسادت نکنم  

جوک نیست 😐امروز صدایه گوزیدن همسایمونو شنیدم داشتم از گلم فیلم میگرفتم صداش افتاد تو فیلم انقد بلند بود و طولانی😐😂اخه چرا صداش باید تا خونه ما بیاد به اون مدرک فیلمو نگهداشتم دعوا شد باهاش پخش کنم😑😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2706