2733
2739

سلام.

بچه دوستم یکسالشه یک هفته س برای غذا خوردن مقاومت میکنه.

چه راهکارهایی دارین؟

نگرانه میگه حتی برای آب هم دهنشو قفل میکنه. 

خداوندگارم 🥀، به نام تو دوباره درین مسیر قدم بر میدارم.نا امید از درگاهت نکن مرا ، که خدای دیگری جز تو  ندارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

غذایی که دوس داره درست کنن و غذا شو تزئین کنن یا به شکل گل و حیوانات بچینن

بچه های این سن معمولا ماکارانی خیلی دوس دارن  ماکارانی درست کنه با تژیین و موقع غذا دادن بگه هواپیما اومد بدو بدو دهنتو باز کنننننن

یا موقع غذا خوردن واسش کارتون بزاره یا با عروسکاش نمایش انجام بده تا حواسش پرت شه بخوره

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
دندانش نمیخواد بیرون بیاد؟ 

بهش بگم خوشحال میشه.

برای دندون چیکار باید کنه 

اسکرین شات میگیرم براش میفرستم مطالبتونو

خداوندگارم 🥀، به نام تو دوباره درین مسیر قدم بر میدارم.نا امید از درگاهت نکن مرا ، که خدای دیگری جز تو  ندارم.

دختر منم هین بود حتی شیرم به زور میخورد ابم نمیخورد میترسیم قندش بیوفته بردم دکتر گفت دندونش داره در میاد اذیته. براش ژل دندون گرفتم زدم اروم شد. براش ژل بگیره بزنه خوب میشه تا وقتی که دندونش بیاد بیرون از لثه

اعتماد مثل یک پاک کن میمونه، بعداز هر اشتباه کوچیکتر و کوچیکتر میشه😏😏😏
2738
بهش بگم خوشحال میشه. برای دندون چیکار باید کنه  اسکرین شات میگیرم براش میفرستم مطالبتونو

من بچم غذا نمی‌خورد یه مدت یهو تب کرد فکر کردم از دندون در اوردنشه ولی گلوش چرک کرده بود افتضاح که تبش بند نمیومد بردیمش بیمارستان ولی دو روزه خوب شد

مامانای خوشگل .

دوستم میگه دندوناش چندتاش نیش زده چند وقته.

ینی داره جدید میزنه؟

مامانای خوشگل . دوستم میگه دندوناش چندتاش نیش زده چند وقته. ینی داره جدید میزنه؟

خب این دندون هایی ک میگی نیش زده اذیتش میکنه نمیتونه درست غذا بخوره. همین ژل ک دوستان میگن براش بگیره از دار خونه. من چیزی نمی زدم ب دندوناشون. 

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰
خب این دندون هایی ک میگی نیش زده اذیتش میکنه نمیتونه درست غذا بخوره. همین ژل ک دوستان میگن براش بگیر ...

بهش الان گفتم. میگه دکتر گفته ژل ضرر داره نزنم.

عزیزم بگو چیزای سرد بذاره رو لثه هاش

من واس هیچکدوم از دندوناش مسکن و ژل استفاده نکردم

فقط مولتی ویتامین دادم اشتهاش باز بشه و چیزای خنک دادم

البته همینطور مسواک زدم(متخصص دندان اطفال بهم گف موقع دراوردن دندون مسواک کنم)هم شنیدم بزاقشون تلخ میشه و اشتهاشون از دست میره و هم اینک هرچقد محیط دهان تمیزتر باشه کمتر اذیت میشن

مامانای خوشگل . دوستم میگه دندوناش چندتاش نیش زده چند وقته. ینی داره جدید میزنه؟

بنظرم بیشتر بچه ها ازسن یک سالگی ب بعد همینجوری میشن پسر منم همینطور بود والان دختر همساده مون همینطوره ۱۱ ماهشه.احتمالا بخاطر دندون هاش هست یا هیجان راه رفتن و ذوق شلوغ کاری داره اشتها نداره

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

منم نمی زدم.درست میشه انشا ا.... منم همیشه حرص غذا نخوردن بچه هامو میخوردم. سوپ شاید بخوره امتحان کنید

یه روز اینجا مینویسم ک بالاخره لکنت زبان پسرم خوب خوب شده 💜.....خدای مهربونم شکرت که بعد سه سال لکنت پسرم خوب شد🥰
2706