2726
عنوان

مشکلی در اینستاگرام

96 بازدید | 12 پست

سلام ممنون میشم اگر کسی میتونه راهنماییم کنه من یه صفحه ای رو توی اینستا فالو میکردم بعد یه دفعه دیدم هرچی میزنم دیگه اون پیج برام باز نمیشه هرکار میکنم اون پیج اصلا پیدا نمیکنه ولی با یک اکانت دیگه که وارد میشم اون پیج رو نشون میده چیکار باید بکنم اصلا مشکل چیه ممنونم راهنماییم کنین

بلاکت کرده احتمالا

زيباترين انسانهايى كه تا كنون شناخته‌ام، آنهايى بودند كه شكست خورده بودند، رنج ميكشيدند، دچار فقدان شده بودند و با اين حال راه خود را از اعماق درد و رنج گشودند و بيرون آمدند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دوستان گزارش بزنین تروقران نکنه شناسایی بشم لطفا گزارش زدید لایک کنین❤🍬😍🌟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4691822/بیاین-عکس-تولدم-کادو-شوهرم-و-خانواده-شوهرم

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟
نه بلاک نکرده اخه پیج پیش دبستانیه اصلا منو نمیشناسه که بلاک کنه کلی فالور داره

یاریپورت شدی ویااینکه muteکردن پنهان کردن پست ونشون دادن پست برای افراد خاص

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸