2737
2734

25 تیر چله زیارت عاشورا داریم به نیت حاجت رواییتون.

10 نفر باقی مونده فقط.

هر کی مایله بگه اسمشو بنویسم.

25 ام تگتون میکنم

تا خدا  با منه نمیترسه دلم❤💛💜💚💖                   برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم میکنین😊                                                                                         

هر روز یک بار زیارت عاشورا باید بخونید تا 40 روز به نیت حاجتی که دارین.

تا خدا  با منه نمیترسه دلم❤💛💜💚💖                   برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم میکنین😊                                                                                         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
احسان

هر روز تا 40 روز باید زیارت عاشورا بخونید. 25 ام تگتون میکنم.

بچه ها برای ما کادردرمانم دعا کنین لطفا..بادلهای پاکتون..شیفتام سنگینه فرصت ندارم بخونم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2738
سلام من 

هر روز تا 40 روز باید زیارت عاشورا بخونی به نیت حاجتی که داری. 25 ام تگت میکنم.

2706