2726
عنوان

خانم های مشاوره کنکور یه سوال یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 924 بازدید | 31 پست
خیلی ممنون عزیزم حتما همین کار میکنم و فقط یه سوال به نظرت همین کاری که گفتی انجام بدم روزانه چقد وق ...

بستگي داره چقدر خودت قبلا خونده باشي. مثلا كسي كه ترجمه ها رو قبلا خونده الان يا حفظه يا با يه چشم يادش مياد و براش ترجمه خوندن ١٠ دقيقه طول ميكشه. ٥٠ تست ترجمه هم كه زياد طول نميكشه و در كل ١ ساعت از وقتش ميره. فكر كنم به طور ميانگين هرروز ازت ١ ساعت و ربعي وقت بگيره

خدا بهتون سلامتي بده خوشگلا ❤️
خیلی ممنون عزیزم حتما همین کار میکنم و فقط یه سوال به نظرت همین کاری که گفتی انجام بدم روزانه چقد وق ...

عزیزم به نظرم برا ترجمه نباید ترجمه کنی جمله رو باید برحسب  تکنیک های ترجمه تستو بزنی 

اگه میخوای درصدت بره بالا کلاسای tnt میثم فلاح که توی کلاسینو ببینی خیلی خوبه

من پارسال کنکور دادم برحسب تجربم میگم معلم من ایشون بودن واقعا عالیه کلاساشون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه ميخاي كمتر وقتتو بگيره تعداد تستايي كه ميخاي بزني رو كمتر كن. مثلا ٣٠ تا تست گرامر يا ترجمه بزن. ديگه بستگي داره چقدر سرعتت باشه

2728
عزیزم به نظرم برا ترجمه نباید ترجمه کنی جمله رو باید برحسب  تکنیک های ترجمه تستو بزنی  اگ ...

درصد عربی ات چند شد عزیزم اگه دوست داری بگو ؟

واینکه من خودم سی دی عربی موسسه حرف اخر هم سفارش دادم و اونم نگاه کردم اما از  جایی که دیدم بهم کمکی نمیکنه بیخیالش شدم

عزیزم به نظرم برا ترجمه نباید ترجمه کنی جمله رو باید برحسب  تکنیک های ترجمه تستو بزنی  اگ ...

خوندن ترجمه ها كه اجباره! ولي تكنيك ترجمه به نظرم چيزي نيست كه كسي تو ذهن ادم بكنه و با زدن تست ترجمه ي زياد توي ذهنت حك ميشه و دستت مياد! من ٣ سال پيش كنكور دادم و عربيمو ١٠٠ زدم و كلا عربيم توي همه ازمونا كمتر از ١٠٠ نبود... تازه من بعد ٨ سال دوري از درس كنكور دادم 😐

درصد عربی ات چند شد عزیزم اگه دوست داری بگو ؟    واینکه من خودم سی دی عربی موسسه حرف ا ...

80 90 درصد عربیم دقیقشو یادم نیست

کلاسای میثم فلاح که الان آفلاینش توی کلاسینو هست واقعا تاثیرگذاره ولی اگه نرفتی هم اشکال نداره خودتم بخونی میتونی درصدت برسونی به 60

اگه ميخاي كمتر وقتتو بگيره تعداد تستايي كه ميخاي بزني رو كمتر كن. مثلا ٣٠ تا تست گرامر يا ترجمه بزن. ...

نه اصلا مشکلی با وقتش ندارم 

اتفاقا من چون قراره فقط کنکور زبان بدم وقت زیاد هم دارم فقط میخوام یه کار یکنم که به تونم درصد درس عربی رو به درصد بقیه درس هام نزدیک کنمم ...بقیه درس های خیلی خوبن همشون ایشالله عربی  درست میشه

نه اصلا مشکلی با وقتش ندارم  اتفاقا من چون قراره فقط کنکور زبان بدم وقت زیاد هم دارم فقط می ...

خب پس اگه مشكلي با وقت نداري كه هر چي بيشتر تست بزني بهتره 😊 اگر روزي ٢ متن عربي هم بزني عالي ميشع

خوندن ترجمه ها كه اجباره! ولي تكنيك ترجمه به نظرم چيزي نيست كه كسي تو ذهن ادم بكنه و با زدن تست ...

معنی کلمه برا نظام جدید باید خونده شه ولی برا زدن تست ترجمه نیاز به معنا کردن نیست

خوندن ترجمه ها كه اجباره! ولي تكنيك ترجمه به نظرم چيزي نيست كه كسي تو ذهن ادم بكنه و با زدن تست ...

و اینکه من توی تست های تحلیل صرفی هم  مشکل دارم به نظرتون برای  اون چیکار کنم 

2706