2703
2553

من همه درس هام اکیه ...

اما عربی خوب نیس میخوام بدونم چیکار بکنم تا درست بشه  تا کنکور 

درصد هام تو ازمون معمولا ۳۰ درصد ایناس اما من باید بالای ۶۰ بزنم  حداقل 

لطفا اگه اطلاعاتی دارین کمک کنین بهم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من عربیم ۸۰درصد هس با کتاب جامع عربی نشر الگو خوندم خیلی عالیه

خب به نظرت تو این یک ماه مونه من چیکار کنم که عربیم درست بشه 

و اینکه مثلا ت سوال هایی که از درک مطلب میاد کامل جواب و درست 

و اینکه اگه بخوام قواعد خوب بشه تو این ماه کدوم قواعد و چه سالی بخونم یهتره به نظرت

2714

سلام

روی ترجمه خیلی وقت بزار چون تقریبا نصف سوالای کنکور ترجمس 

تست ترجمه بزن منظور از ترجمه این نیست که بری کلمه بخونی منظور اینه تکنیک های حل تست ترجمه رو یاد بگیری

کلمات آخر کتاب بخون از الان هرشب یه درک مطلب کار کن

تحلیل صرفی و قواعد 12 هم کار کن حتما آسونه تستاش

اولين قدم متن عربيو حذف كن كلا. دومين چيز اينكه هر درسيو بيا تا روز كنكور توي دو روز بخون. روز اول مثلا درس اول عربي پايه اول رو انتخاب بكن و همه واژه ها و معناي ها و همههههه چيز مربوط به ترجمه رو بخون از روي درسنامه ها يا حالا هرجا و تستاي مربوط به ترجمه اون بخش رو بزن. زياد نيستن معمولا ٥٠ تا هستن. حالا بيشتر هم بودن بيا خودت چند تاشونو حذف كن مثلا يكي در ميون. روز دوم همون درس رو بيا گرامرش رو بخون از روي درسنامه ها و تستاي مربوط به گرامر اون رو بزن. ٥٠ تا بزني كافيه در كل هر جايي كه احساس كردي مسلظ كامل شدي كافيه. هر ٣ تا درسي رو كه خوندي ميشه ٦روز كه گذشته در واقع. روز هفتم بيا يه مرور خيلي سريع روي ترجمه و قواعد و تستايي كه علامتداره بكن. روز هشتم برو درساي بعدي و ديگه تا اخر...

خدا بهتون سلامتي بده خوشگلا ❤️
خب به نظرت تو این یک ماه مونه من چیکار کنم که عربیم درست بشه  و اینکه مثلا ت سوال هایی که از د ...

قواعد مرتبط هس نمیتونی کنارش بزاری،همه رو بخون ببین اگه اشکالت توفعل هس اول فعل رو یاد بگیر ،درک مطلب لغات کتاب و پشت کتاب رو بخون مهم ترجمس ،ترجمه بلد باشی ۵تا اینا از قواعد میاد

اولين قدم متن عربيو حذف كن كلا. دومين چيز اينكه هر درسيو بيا تا روز كنكور توي دو روز بخون. روز اول م ...

خیلی ممنون عزیزم حتما همین کار میکنم و فقط یه سوال به نظرت همین کاری که گفتی انجام بدم روزانه چقد وقت نیاز داره 

2706