2733
2734

من تو درس زبان ضعیفم تو این مدت باقی مونده چجوری بخونم چی بخونم ک بتونم رتبه ی بالا بیارم و شیمی هم من فقشیمی 2 و 3 روخوندم چهار رو ن کافیه برای رتبه ی خوب اوردن؟؟ این دوتا کتاب رو خوب بلدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شيمي ضريب ٩ داره معلومه كه اگه خوب نخونده باشي شيمي ٤ رو نميتوني رتبه خوب بياري البته بستگي داره منظورت از رتبه خوب چيه. خصوصا اينكه توي سوالاي شيمي سوالاي شمارشي هم ميدن شما شيمي ٢ و ٣ رو خوب خونده باشي ولي يهسوال از ٤ بدن نميتوني بزني. 

خدا بهتون سلامتي بده خوشگلا ❤️

براي زبانتم كه ضعيفه واژه هاي داخل كتاب و كتاب كار اگه دارين رو خط به خط بررسي بكن همشو معنياشو بلد باش. ببين من به نظرم چون ميگي زبانت ضعيفه كلا ريدينگ نميتوني بزني ولي كلوز تست ها رو ميتوني بزني اگه واژه بخوني و گرامر. گرامر هم توي كتاب رو عالي بخون و درسنامه كتاب خيلي سبز يا اناري رو بخون. به نظرم چون وقتت زياد نيست ديگه نميخاد تست واژه بزني فقظ كتابو واژه هاشو بخوني كافيه ولي تست گرامر از كتاب خيلي سبز يا اناري بزن نياز نيست همشو بزني يكي در ميون هم زده باشي كافيه چون خيلياش تكراريه. بهت قول ميدم اين كارا رو بكني زبانتو در حد ٦٠ ميزني  يا حتي بالاتر

2738
ینی چی منظورتونو نفهمیدم ینی شیمی ترکیبی میدن؟؟؟

بله. ديگه كنكور مثه دهه هاي هشتاد نيست كه بيان مثلا يه سوال از شيمي ٢ بدن يه سوال از شيمي ٣. بلكه ميان سوال تركيبي ميدن. مثلا چند تا از عبارت هاي زير صحيح است. ٢ تا از عبارتا مثلا مال دومه. يكيش ماله سوم و يكيش ماله چهارم. اونوقت شما اين سوالو نميتوني بزني! حالا مثلا يه سوال ميدن كدام گزينه صحيح است؟ ٢ تا گزينه مال چهارمه يكيش مال سوم يكيش ماله دوم ضما بازم نميتوني بزني! با اين وضعي كه ميگين چهارم رو نخوندين ولي اونا رو عالي خوندين به نظرم فقط و فقط ميتونين سوالاي حل كردني دوم و سوم رو توي كنكور حل كنيد و شايد يكي دو تا سوال حفظي كه شانستون بگه تركيبي ندن. اگر ميتونيد بيايد يك يا دو فصل آسون شيمي چهارم رو بخونين اينجوري بهتر هيچي نخوندنه

ینی فق لغات بخونم ؟؟ تست نزنم؟؟؟

لغات كتاب درسي و وورك بوك رو كامل بخونين. تستاي لغت كنكور رو بزنيد كافيه. كتاب تستي كه دارين تستاي لغت كنكورو مشخص كرده در همو  حد بزنين كافيه. ولي براي گرامر علاوه بر تستاي كنكور و درسنامه ي كتاب ها و خود كتاب بايد تست تاليفي هم زده باشين. تعدادش مهم نيست هر وقت احساس كردين ديگه كامل گرامر واستون جا افتاد كافيه

2706