2737
2734
عنوان

حالم بده کمکم کنین😞😞😭

623 بازدید | 87 پست

از اول بارداریم همش استرس و غصه داشتم، از همون اول ب شوهرم میگفتم سیسمونی رو خودت بگیر قبول کرده بود(شرایط اقتصادی بدم خونوادم) همش میگف زوده حالا میگیریم حالا میگیریم دیگ چیزی تا زایمانم نمونده هنوز نگرفته حتی ممکن همین الان زایمان کنم ساکمم نبستم با اینکه اینقد علاقه داشتم، دارم خونه تکونی میکنم واس بعد زایمانم اصا کمکم نمیکن همه مبلارو خودم جا ب جا کردم این خیالشم نیس ی هفتس میگم پرده رو جم کن میگ فردا فرداش میگ فردا همش داره عصبیم میکن تو این ی هفته همش سردردم حالم خیلی بده همش باهام بد رفتاری میکنی میخواد حرصم بده خسته شدم من ۲ سال پیش افسردگی شدید داشتم ۶ ماه گوشه خونه افتاده بودم الان داره علائمم برمیگرده دوس ندارم دوباره اونم تو این شرایط افسردگی بگیرم خواهش میکنم کمکم کنین چیکار کنم

اصلا هدف از بچه دار شدن چیه؟عضو جدید خونواده

شادی و نشاط تو و شوهرت 

نی نی کوچولوی ناز

در حد چند دست لباس نوزادی فعلا بگیرین 

بقیشم به مرور باباش براش بازم میخره 

این همه نگرانی اشتباهه 

به جااینکه شعر براش بخونی و با بچه تو شکمت حرف بزنی پاشو دمنوش بحور و شاد باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر تو این شرایط کسی هم دیدن ادم نمیاد که بد بشه ازینکه سیسمونی چیده نشده.... من خودم تا قبل از حاملگیم عشقم فقط لباس بچه خریدن بود. الان که باردار شدم پامو هم سیسمونی فروشی هنو نزاشتم. اصلا ادم انگار انگیزه نداره با کرونا...

2731

ماها که سیسمونی نداشتیم بزرگ نشدیم؟؟ این حرفا چیه. شیطون رو از خودت دور کن. سوره محمد ص بخون برای صبوری خودت و نی نی رو فوت کن. ساکتو ببند دو دست لباس نوزادی و پوشک واس نی نی بذار بسه. 

عزیزم مهم نیست بچه بیاد مجبور میشه بگیره تو هم عین خودش بیخیال باش

بی خود هم پرده و ... نشور با این وضعت ول کن بی خیال نهایت بعدا یه کارگر بگیر بیاد کلا تمیز کنه برات 

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2738
خداروشکر تو این شرایط کسی هم دیدن ادم نمیاد که بد بشه ازینکه سیسمونی چیده نشده.... من خودم تا قبل از ...

اوایل واسه سیسمونی خیلی ذوق داشتم هی میگفتم نمیگرف دیگ واسم مهم نیس بزار ب دنیا بیاد لخت باش اون موقع میخواد چیکار کن،

الان میبین دست تنها دارم خونه تکونی میکنم همه کارارم خودم میکنم حتی ب خودش زحمت نمیده پرده هارو باز کن بشورم میدون حرص میخورم عمدا اینجوری میکن حالم خیلی بده

دست خودم نیس بقیرو میبینم شوهر خودمو میبینم دلم میخواد بمیرم

عه عه حرف زشت نزن تو باید اون کوچولورو مراقبت و نگهداری و تربیت کنی😍😍😍😍به خدا انقد سرگرمت کنه بخوای بخوریش بعد ذهنتو بردی برای چهار تیکه.به قران انقد که مادرشوهرم جهاز جهاز کرد همه چی گرون خریدیم اخرشم گفتن چیزی نیاوردیم و فلان بهمان بود و الانم که همه چی گرون شده وسایل اضافی برا چیم بود؟!میخواستم به جا وسایل اضافه  طلا بگیرم این روزو دیده بودم زورم کردن الانم مستاجر منم وسایل زیاد.کوشن کجان؟هرکی زندگی خودش،به خاطر مردمه؟غصه نداره که.کل دنیازایمان میکنن وسیله کم کم میگیرن.ازدواج میکنن وسیله کم کم میگیرن.دختر دنیا سبکش اینه خودتو وفق بده نفس عمیق بکش و یچیز خوشمزه بخور و بخواب

اوایل واسه سیسمونی خیلی ذوق داشتم هی میگفتم نمیگرف دیگ واسم مهم نیس بزار ب دنیا بیاد لخت باش اون موق ...

به خدا هیشکی اعصاب و حوصله نداره... زیاد سخت نگیرین...هم شما حق دارین هم همسر...‌ اما آدم توی بارداری خیلی غصه میخوره... همه شرایط هم عالی باشه بازم یک موضوع پیدا می کنه که غصه بخوره حرص بخوره

اصلا هدف از بچه دار شدن چیه؟عضو جدید خونواده شادی و نشاط تو و شوهرت  نی نی کوچولوی ناز در حد ...

تو این مدت شوهرم هیچ کاری واسم نکرد اطرافیانم وقتی باردار بودن شوهرشون تاج میکردشون رو سرشون ولی شوهر من😞😞

اوایل واسه سیسمونی خیلی ذوق داشتم هی میگفتم نمیگرف دیگ واسم مهم نیس بزار ب دنیا بیاد لخت باش اون موق ...

به خاطر اینکه میبینه توانش داری و انجام میدی نکن عزیز من یذره ادای این زنای حامله تو فیلما بازی کن دست به کمر و شکم شوووو ای ای ایییییی  بشینننن خخخخ بزار همچین کار کنه برات 🤭🤭🤭🤭🤭 کلاس خصوصی خواستی بزارم برات والا 😉😉😉

همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
خداروشکر تو این شرایط کسی هم دیدن ادم نمیاد که بد بشه ازینکه سیسمونی چیده نشده.... من خودم تا قبل از ...

دیگ سیسمونی واسم اهمیتی نداره دنیارم واسه بچه بخره ب چشمم نمیاد ولی خیلی آزارم میده لااقل بگ نمیخرم تمام اینکه مث بچه ها منو چاخان میکن هی میگ فردا فردا داغونم میکن

خیلیا الان فقط میگن خدایا یه بچه بده هیچی نمیخوایم.بعد تو نگران چهارتا وسیله ایه که تا ۴تا ۶ سالگی م ...

اوضایه خونمم خیلی ریختو پاش بیشتر عصبیم کرده صبح ک پا میشم چشمم ب پرده میوفته میشینم فقط گریه میکنم چقد من بدبختم

2706