2737
2734
عنوان

مایع ازاد دیده شد

3804 بازدید | 38 پست

مایع تخمک گذاریم تو سونو دیده شد ولی نوشته فولیکول هایی در ابعاد ۱۹میلی متر در تخمدان راست مشهود است اگ تخمک ازاد شده بس اون یکیا چیه اونا ازاد نمیشن ؟میشه ازاد بشه و دوقلو بشه؟لطفا راهنمایی کنید

اگه دوتاش آزاد بشه امکانش هست دوقلو بشن 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دارو خورده بودی  ک فولیکول متعدد داری؟ممکنه آزاد نشن و بمونن جذب بشن ممکن هم هست بعلت ارث خانوادگی آزاد بشن اگ تو خونواده تون دوقلو زایی دارین ممکن هست وگرنه جذب میشن

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
الان نگفت ک یکی ازاد شده یا دوتا .میخام ببینم ممکنه اوناام ازاد بشن

آره عزیزم امکان داره آزاد بشه 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
تخمکه دا اگ تخمک گذاری کنی اون مایع داخل فولی میاد رحم

اگه مایع واسه فولیکولت بوده باید فولیکول پاره شدتم تو سونو مینوشت عزیزم معمولا میزنن با نمای کلابه حتما مایع آزاد واسه فولیکول نیست

برای اینکه نی نی مو سالم بغل بگیرم دعا کنید 
2738
اگه مایع واسه فولیکولت بوده باید فولیکول پاره شدتم تو سونو مینوشت عزیزم معمولا میزنن با نمای کلابه ح ...

اخه دکتر گفت مایع ازاد دارب تخمک گذاری کردی دااا

بعله لتروزول.دختر های پسر عموم دوقلوعه

ارث مثلا مادرت خاله ت یا دختر خاله هات

ن دیگه پسر عمه

ولی بنظرم فکرشو نکن جذب بدنت میشن چون هورمون ال اچ ک بیاد پایین فولیا میرن پی کارشون  

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2706