2726

من یکتاب دارم بنام شفای قرانی   بیشتر ذکرهارو داره  حتی انواع بیماری و... اگه دنبال دعا وذکر خاصی هستید بگید بزارم  فقط واسه اینکه شب همسرم بیاد خونه دعاکنید وممنون میشم اگه ی آیه الکرسی هم بخونید 

لطفا واضح بگید 

اگه میخواهید بگید ی حاجت بزرگ  چله یاسین رو بخونید 

واضح بگید چ حاجتی

شوهرم انقد پیگیر همع چی نباشه😑

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام عزیزم.....من زندگیم به هم ریخته با دخترم خونه پدرمم دو ماهه وهیشکسی از خونوا ه شوهرم دنبالم نیومدن و انگار که منو فراموش کردن...خودشون گرم خودشونن پی عروساو دختراشون شوهرمم چسبیده به خونوادش و منم با کلی ناراحتی و یه دل شکسته (از اینکه نازم خریدار نداره و بود ونبودم برا خونواده سوهرم وشوهرم فرقی نداره)یه دعابرا گره گشایی از این مشکل برام بیار فداتشم

اللهم عجل لولیَک الفرج
شوهرم انقد پیگیر همع چی نباشه😑

ذکر یاعزیز را زیاد بگویید برای تسخیر همسره 

پیگیر بودن زیاد ی نوع وسواس وتفکر فاسده برای برطرف شدن سوره نشرح را بعد ازهرنماز ۷بار تا ۷روز بخونید 

یا

ذکر یاحی یا قیوم به رحمتک استغیث را ۱۰۰بار بگویید روی آب واب را بدهید همسرتان میل کند 

یا

آیه ۹۷ و۹۸ سوره مومنون را یک بار بنویسید وجایی بگذارید  و۷بار این آیه ها را نوشته هرصبح یک عدد ازنوشته را داخل اب بگذارید  وتا ۷روز میل کنه 

باوضو فقط مهمه

2706