2726
عنوان

ادم باید دیوانه باشه که ...

256 بازدید | 21 پست

انقد واسه یسری مسائل اعصاب خودشو خرد کنه که بدنش بی حس بشه.من امروز این حالتو پیدا کرده بودم.دست و پاهام واسه چند دقیقه کاملا بی حس بود و حتی الان انگار خواب رفته دستام.

هرچند نمیشه واسه یسری چیزا غصه نخورد اما اگه مریض بشم یا لمس بشم بیفتم گوشه ی خونه دیگه یه غصه ی دیگه هم به غصه هام اضافه میشه . کاش بتونم به خودم مسلط باشم همیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قدر خودت و سلامتیتو بدون

با غصه خوردن چیزی حل نمیشه

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2728

من طبقه پایین خونه مادرشوهرم بودم 

3سال این وضعیتم بود

هیییییچ وقت حلالشون.نمیکنم

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
من طبقه پایین خونه مادرشوهرم بودم  3سال این وضعیتم بود هیییییچ وقت حلالشون.نمیکنم

مادرشوهر سابق من باعث جداییمون شد.مادرشوهر الانمم خیلی اذیتم کرده تا الان.خیلی بی احترامی کرده.نصف غصه های امروزم بخاطر اون بود

منم اینجوری شدم اب و میوه زیاد بخور حالت واقعا بهتر میشه گوشیم بذار کنار 

اره گوشی رو چندساعت کنار گذاشته بودم سعی کردم ذهنمو مشغول چیزای دیگه بکنم اما واقعا اذیت شدم

2706