2726
شاید شما از من گناهتون کمترباشه اسمش فاطمه ست تو آی سی یوهه گفتن ریه اش خونریزی کرده دعا کنید داروها ...

سلام گلم خوبی 

متن دعا رو گذاشتم عزیزم بخوانید انشالله حاجت روا بشید

goftino.com/c/5c74T1 بچه ها گفتن از طریق لینک نمیتونن وارد بشن دوباره گذاشتم لینک رو 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آخی عزیز دلم چقدر ناراحت شدم حتما دعاگو هستم. گلم خواهر من فوق تخصص ریه است اگه سوالی دازی میتونم از ...

عزیز دل مهربونممممممم 

من دیروز نماز حاجت ک گذاشتی دوتاشو خوندم همین دیشب حاجتم گرفتم خدا انشالله خیر دنیا اخرت بهت بده 

منتظرم فردا ک خونم برم سومیشم بخونم 

حاجت روا بشی ان شالله😍

میشه دعا کنید روزای خوبم برگرده دلم خیلی گرفته  
عزیز دل مهربونممممممم  من دیروز نماز حاجت ک گذاشتی دوتاشو خوندم همین دیشب حاجتم گرفتم خدا انشا ...

چقدر خوشحالم کردی قربون آقام حضرت عباس برم. عزیزم خداروشکر. میشه منم دعا کنی؟؟ من متاسفانه امروز عذر شرعی پیدا کردم تا هفته دیگه نمیتونم بخونم 

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
عزیزم میشه بگی چه جوریه؟

سلام عزیزم تازه پیامتو خوندم

مثله نمازه صبحه،فقط برای نیت میگی دورکعت نماز برای امام زمان میخوانم

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
سلام عزیزم میخوام نماز کن فیکون رو بخونم اونجایی ک گفته صلوات بر حضرت عباس بفرستیم چی باید بگم دقیقا

عزیزم صد تا صلوات ولی خب ب نیت حضرت عباس میخونی 

صلوات معمولی 

انشالله این تاپیک ذخیره کن ب زودی حاجت گرفتی بیا مارو ام خوشحال کن

میشه دعا کنید روزای خوبم برگرده دلم خیلی گرفته  
2706