2726
عنوان

بارداری

107 بازدید | 14 پست

سلام وققتون بخیر من هفته ۲۳ بارداریم اوایل خیلی ویار داشتم و حالت تهوع شدید قرص دمیترون میخوردم...الانم حالت تهوع کم شده ولی ادامه دادم میخورم قرص اشکال نداره؟

اینا رو زنگ بزن از دکترت بپرس عزیزم. نمیترسی برا همچین چیزای مهمی اونم تو بارداری از کسایی که متخصص نیستن و با بدن و بچه ی تو شکمت شنا نیستن میپرسی؟ 

بیشتر مراقب خودت باش عزیزم. 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه دیگه وقتی نداری نخور.خوش بحالت راحت شدی.برای من دعا کن.خفه شدم از تهوع.دقیقا از چندهفتگی تموم شد ...

هنوزم گاهی نمیخورم این قرصو دارم اون حالتو....من تا پایان ماه سه داشتم

هنوزم گاهی نمیخورم این قرصو دارم اون حالتو....من تا پایان ماه سه داشتم

وای خدایا یعنی میشه برای منم تموم شه تهوعم؟بچه هام گشنه میمونن غذا نمیتونم درست کنم براشون.یا مجبورم از بیرون بگیرم یا صبرکنم تا شوهرم بیاد چیزی درست کنه😭

وای خدایا یعنی میشه برای منم تموم شه تهوعم؟بچه هام گشنه میمونن غذا نمیتونم درست کنم براشون.یا مجبورم ...

اره عزیزم انشالله ب زودی خوب خوب میشی..چندهفته ای؟..میدونم خیلی سخته خودم گشیدم

خدانکنه...بسلامتی و دلخوش انشالله اره تا دوازده هفته رو رد کنی بهتر میشی

ممنون عزیزم لطف داری.بخدا همش دلم میخواد گریه کنم.من اصلا اهل گریه نبودم.خیلی اوضام داغونه..التماس دعا😘

ممنون عزیزم لطف داری.بخدا همش دلم میخواد گریه کنم.من اصلا اهل گریه نبودم.خیلی اوضام داغونه..التماس د ...

عزیزی...اره میفهمم منم خودم همین حال داشتم از زندگی بیزار شده بودم..خوب میشی انشالله قول..محتاجم ب دعات گلم

2706