2726
عنوان

بابام بی احترامی می کنه

220 بازدید | 16 پست

سلام شغل همسر من مکانیکی ،بعضی روزا ک میام خونه بابام و شب همسرم میخواد بیاد ک برگردیم ،بابام کلی غر میزنه ک شوهرت پاهاش کثیفه بگو بشوره ،من بعد شما باید زمین تی بکشم چه وضعشه ،بگو جوراباش عوض کنه بیاد ،حالا بیاد تا ساعت چند میشینه ،

بعد شوهرم ناراحت میشه اگر بگم و میگ من شغلم آینه و نون حلال درمیارم تا میامم میرم دستشویی پاهامو با اینک مغازه شستم میشورم ناراحتیت نمیام دیگ ، ا

از طرفی هم خودم بیام مامانم سر بزنم برگردم شوهرم بفهمه میگ. فقط من اضافه ک میری برمی گردی تا من نیام 

گیج شدم چی کنم 

نريد

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘

عیب نداره پدرت وسواسه بلخره هرکس یه اخلاقی داره خانواده من حساس نیستن ولی خود شوهرم وقتی میاد دم در جوراباشو درمیاره میذاره تو کفشش خود من بهش میگم بیا لباساتم عوض کن.شماهم خودت شوهرتو فوری راهنمایی کن که حرف به کسی دیگه نرسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گوش نمیده مقاومت می کنه

خب تقصیر پدرتون نیست تقصیر از شوهرتونه جانم ولی اینم نمیگم که باهاش بحث کنید.نه.بلخره ایشان میزبانن باید موقع رفتو امد قوانین خونش توسط مهمان رعایت بشه.من حتی تو کشوی لباسا تو۷ونمون لباسای شوهرمم گذاشتم.پاهاشم میره اول حمام میشوره جلو همه با لحن خوب بگید مجبور میشه گوش کنه و ناراحتم نمیشه ولی با لحن خوب.یکم زمان بره

گوش نمیده میشینه 

اصلا نرو خونه بابات اینا

یعنی چی اخه جدا از این مسئله خوب نیست هر روز خونه بابات باشی هفته ای یه بار برو 

به شوهرتم بگو مثلا ما باهم ازدواج کردیم که بریم سر خونه زندگی خودمون 

2706