2410
2553
عنوان

پشیمونم چجوری تمومش کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 748 بازدید | 28 پست
دیگ من بعده چهار روز ک همجوره شستم گذاشتمش کنار گفتم ببخشید اونم گفت ک به حرفات فکر کردم ک گفتی اومد ...

ماشالا

توکه همچی گفتی دیگه😕

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
فدات بهش بگو که خیلی دوست دارم وقتی بحثی بینمون میشه و احساس دوری میکنم‌ از ارامش عشقمون کلافه میشم ...

من چهار روز باهاش بحث کردم انقدرم تند رفتم ک حد نداره این چند مین باره ک اینکارو کردم این دفعه گفتم برو لاو اینستاتم بردار اونم گفت نگین پلایه پشت سر تو خراب نکن انقد داغ بودم نفهمیدم ک بعده چهار روز ک گفتم ببخشید گفت من نمیخوام کسی و اذیت کنم باعث دل شکستگی کسی بشم تک زندگیم تاثیر داره به حرفات فکر کردم باهم نباشیم خیلی ناراحتم موندم چیکار کنم واقعا هم مقصر منم نباید تموم میکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
من چهار روز باهاش بحث کردم انقدرم تند رفتم ک حد نداره این چند مین باره ک اینکارو کردم این دفعه گفتم ...

شاید همونطور که تو از بحثتون فشار روت بود و تند رفتی اونم از حرفات فشار روشه بهش فرصت بده اروم بشه دقیقا مثل تو که الان به خودت اومدی مطمئن باش اگه بخوادت یه بحث که هیچ اسمون ب زمین هم برسه دستتو میگیره بات راه میاد میگن یه ادم عاشق اگه هزار دلیل واسه رفتن داشته باشه ۱ دلیل واسه موندش پیدا میکنه 

بهش بگو بدون من اینجا پشیمون و چشم انتظار ارامش عشق توعم لطفا منو ببخش اگه تو نباشی سردرگمم تو به من ضربه نمیزنی تو مثل چشمای من توی مسیرمی همینقدر پر اهمیت البته گلی اگه لیاقتشو داره اینارو بگو . چقده با همید؟

2714
اصلا خیلی غر زدم واقعا نباید اینجوری میکردم ناراحتم دلم میخواد جبران کنم 

کطمئنم هیچکس جز خودت نمیتونه کمکت کنه تو رفتارای طرفتو بهتر از ماها میدونی رگ خوابش چی و چجوری آروم میشه از اون درها وارد شو

اینجور ک گفتی رلمم برداشتم بت میخوره ۱۶ سالت باشه وگرنه رابطه ای که عمیق باشه این چیزا مهم نیست

واقعا دوستش دارم خوبه منطقیه ولی من گند زدم هم آرامش خودم و خراب کردم هم اون و موندم چیکار کنم 

واقعا دوستش دارم خوبه منطقیه ولی من گند زدم هم آرامش خودم و خراب کردم هم اون و موندم چیکار کنم 

بچه بازی دراوردی

برو باهاش حرف بزن و با آرامش توضیح بده انشالله حل میشه

کطمئنم هیچکس جز خودت نمیتونه کمکت کنه تو رفتارای طرفتو بهتر از ماها میدونی رگ خوابش چی و چجوری آروم ...

میدونی بهم گفته بود دیگ رلتو برندار بحث میکنیم تند نرو پشیمون میشی من اون لحظه خون ب مغزم نمیرسه میگم ن برو تو فلان کردی نمیدونم چرا الان موندم چیکار کنم خب اونم به هر حال خسته میشه دیگ میگ ب درک بره الان میخوام این بحث و یک هفتی داریم تموم کنم دیگ بحث نکنیم اما نمیدونم چیکار کنم چی بگم و این ک من اصلا باهاش تا بحال یه روزم قهر نبودم الان اعصابم خورده احساس میکنم دیگ راه براش باز شد برایه قهریه چند روزه نمیخوام اینجوری باشه