2733
2734

سلام خانوما میخواستم بدونم خوردن پودر تو دوران قاعدگی مشکلی ایجاد نمیکنه؟

آیا ضرری داره یا نه 

لطفا هر کی تجربه داره بگه 

من الان حدود دوماهه دارم استفاده میکنم خوب شده وزنم ولی میترسم ول کنم برگرده چون نخورم اصن اشتها ندارم از طرفی هم میترسم مصرف طولانی مدتش ضرر داشته باشه 

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره...💕

من استفاده کردم برمیگرده وزنت 

چندکیلو اضاف کردی

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فکرنکنم توپریودمشکل داشته باشه.چندکیلواضافه کردی.من کپسولشومیخورم ولی فعلااضافه نکردم

از کی داری استفاده میکنی؟

من که هشت کیلو تقریبا

واقعا؟ چه بد ۸ کیلو

منم۶کیلو ولی متاسفانه پایدار نیس قطعش کن 

من بیشتر واس نزدیک ب جشن عروسی اینا استفاده میکنم

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  
2738
۸ قرصش چطوره؟ چقد اضافه کردی 

منم تو یه دوره ۶ یا۷ کیلو اضافه کردم ولی نخوری دوباره سریع برمیگرده😕

ترسیدم عوارض داشته باشه نمیدونم قرصش بهتره یا پودرش

چند کیلیویی استارتر

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
منم۶کیلو ولی متاسفانه پایدار نیس قطعش کن  من بیشتر واس نزدیک ب جشن عروسی اینا استفاده میکنم

من تازه وزنم یکم روبه راه شده لاغر بودم موندم چیکار کنم واقعا

فک میکردم برنمیگرده

یماه میشه البته هنوزدوتاش مونده.خوشبحالت.راستی روزی چندوعده غذامیخوری

چطور هنوز اضافه نکردی

والا همون سه وعده رو به زور میخورم من قبلا اصن اشتها نداشتم روزی یه وعده گاهی

تو قبلا هم اشتها داشتی؟

منم تو یه دوره ۶ یا۷ کیلو اضافه کردم ولی نخوری دوباره سریع برمیگرده😕 ترسیدم عوارض داشته باشه نمیدو ...

ای وای منم نمیدونم والا

2706