2726
عنوان

به همسرم گفتم نمیام تو ساختمان بابات

| مشاهده متن کامل بحث + 1107 بازدید | 73 پست
خب پس اگه میتونه...با زبون رامش کن،بگو اونجوری حرمت ها شکسته میشه،هر کی باهم زندگی کرده یه داستانی د ...

گفتم ولی می گه من قول می دم مشکلی پیش نیاد ولی الکی می گه همین الانش من کلی با پدرش مشکل دارم خیلی تند اخلاق و پر توقعه و همشون تا مشکلی براشون پیش میاد چه مالی چه هرچی به همسر من زنگ می زنن و ایشونم چون پسر بزرگه وظیفه خودش می دونه کمک به اونارو

گفتم ولی می گه من قول می دم مشکلی پیش نیاد ولی الکی می گه همین الانش من کلی با پدرش مشکل دارم خیلی ت ...

ای بابا..چی بگم والا،من میدونم اگه شوهرت هر چقدرم پشتت باشه بازم یه سری حرفا هست

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هووووف...نکن دختر جان...تا عروسی نکردی و میتونی بتازونی بتازون...

من بالا میشینم مادرشوهر پایین بگذریم ک تا همین هفته پیش هم فقط برای خواب میومدیم بالا و اونم ب زووووور...مادرشوهرم وکلا خانواده همسرم خوبن اما تفاوت داریم باهم...

اون از گربه بدش میاد من گربه دستی دارم تو حیاط...هر چی نفریییین عالمه میبینه گربه ها رو بهشون میکنه ک البته منم تو دلم میگم همش بیفته ب خودت...سر همینا بداخلاقی میکنه در ظاهر با بقیه اس اما میدونم ک با من ه...یا چند روز پیشا ی گربه رو با شلنگ آنچنان زد...دل من صدتا تییییکه شد...

از اونروزم همش داره مریضی از در و دیوار براش میباره و نمیفهمه تقاص چیه...

ببین من دارم اعتراف میکنم ک تازه زن خوبیه مادرشوهرم ها...ولی اینجوری حرص میخوریم از دست هم...

نرو تو ی خونه با نه خانواده خودت ن خانواده همسرت...برای یک دقیقه هم گول نخور و نرو...بگه یکسال بشینیم تا بخریم و اینا گول نخوری

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
پدر همسرم اصلا اخلاق خوبی نداره و خانوادگی تا مشکل و کم کسری مالی دارن به اولین کسی که زنگ می زنن هم ...

عزیزم من چشیدم البته من پدره همسرم نه از طرف مادرش و خواهراش هم حرفاشون کاملا رو همسرم تاثیر داره هم هر کاری بگن میکنه هم راحت شستشوی مغزی میدنش هم پول دارن به اندازه خودشونا ولی همیشه اون وقتی که ما خودمون نداریم یا بدهکاریم یا اول ماه تا حقوق گرفته یا دمه سال تحویل خرید داریم یادشون میفته پول میخوان و ندارن که مبادا همسرم واس من یا خونه خرج نکنه

2728

بعدشم شما الان میخوایید برین سر خونه زندگیتون...تو کرونا؟؟ کرونا بهونه کن بگو فعلا نمیشه عروسی گرفت بعدش کم کم راضی کن

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
هووووف...نکن دختر جان...تا عروسی نکردی و میتونی بتازونی بتازون... من بالا میشینم مادرشوهر پایین بگذ ...

گفتم عقد می مونم تا مستقل شیم 

تا الانم خیلی رفتارا دیدم ازشون پدر شوهرم که نگم خیلی تند اخلاق و پرتوقعه مطمئنم اونجا باشم از صب تا شب شوهرم فقط داره بهشون سرویس می ده

گفتم ولی می گه من قول می دم مشکلی پیش نیاد ولی الکی می گه همین الانش من کلی با پدرش مشکل دارم خیلی ت ...

چطوری میخواد قول بده از فردا بزرگترین مشکلت با همین آقایی هست که قول الکی میده 

عزیزم من چشیدم البته من پدره همسرم نه از طرف مادرش و خواهراش هم حرفاشون کاملا رو همسرم تاثیر داره هم ...

خانواده همسر منم وضعشون خیلی خوبه ولی خسیسن الانم پول قبضای خونه و نت و شاژ ساختمونشونو همسر من می ده دیگه برم اونجا منت خونه رو می خوان بزارن و حسابی پول بگیرن

می گم می گه تا دوسال باید عقد بمونیم و من نمی تونم تحمل کنم اصلا

اصلا اینطور نیست مردانی گفت فوقش تا دی ماه نصف مردم واکسینه شدن بعدم ویروس تا جن ماه دیکه خود به خود بومی میشه کول نخور  تا عید پرونده این کرونا بستع میشه مطمعن باش چون کل دنیا دارن روش تحقیق میکنن زودتر پروندشو ببندن

اصلا اینطور نیست مردانی گفت فوقش تا دی ماه نصف مردم واکسینه شدن بعدم ویروس تا جن ماه دیکه خود به خود ...

بله خب به نفعشونه بدون عروسی و ماه عسل تمومش می کنن در صورتی که من عقد تو تالار گرفتم فامیلاش هیچ کادویی ندادن خانواده خودشم 100 تومن

خوب کردی.رو حرفت بمون

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706