2737
2734

دخترا من این کاری که انجام دادمو چون تاثیرشو دیدم دوست داشتم برای شما هم بگم انشاالله که موثره

واقعا خاستگار رو زیاد میکنه

من توی همین نی نی سایت دیدم نوشته شده بود سوره احزاب رو بنویسید و توی بطری تو کمد لباس قرار بدین من وقتی این کارو انجام دادم واقعا طی دو سه هفته کلی خاستگار پیدا شد(البته من یه مقدار توقعاتم بالاس😅)ولی اگه کسی توقعاتش پایین تر باشه  کیس های بدی هم نبودن

بعد دیدم چن وقته باز کمتر شد خاستگار چله سوره احزاب رو شروع کردم عجیبه این دو روزه شروع کردم هردو روز خاستگار تماس گرف!!!

خلاصه خواستم بگم این سوره رو دست کم نگیرید و اگه دوست داشین شما هم انجامش بدین ضرر نمیکنید

سوره احزاب رو بنویسید و در کنارش چله سوره احزاب رو داشته باشید.

انشاالله همگی خوشبخت بشیم😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرچه خداخواست همان میشود✌✌✌

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 
2728

منم گذاشتم

یه خواستگاری اومد که پشیمون شدم از گذاشتن دعا😂

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2738
ولی خداییش این دعا خاستگار جذب میکنههه

من ی مدت ختم یا جامع میخونم بعد خواستگار میمود یکی از یکی داغونتر

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 
مگه چجوری بود؟      

خوشم نیومد خیلی بد بود فرهنگشون

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
شما نوشتی یا خوندی 

رو کاغذ نوشتم

2706