2737
2734
عنوان

طبيعيه يا بايد برم روانشناس؟

134 بازدید | 16 پست

٤ارديبهشت مادرم رو از دست دادم 

مادري ك فقط برام مادري نكرد از هركس و هرچيزي تو اين دنيا بهم نزديكتر بود 

رفيقم همراهم پايه همه كارام و...

تمام لحظه هارو باهم بوديم و من نزديكترين رفيق و همراهمو از دست دادم و از من در برابر خودمم حتي دفاع ميكرد و تو روي همه بخاطرم وايساد حتي بابام 

اخرين نفر من پيشش بودن تا نيم قبل از تموم كردن باهام حرف زده و پيام داده خبرشو ب من دادن اولين نفر من رسيدم رو سرش هرروز باهم بيرون و باشگاه بوديم از جزئي ترين مسائلم حتي دوس پسر چنديدن و چندسالم و عشقم خبر داشت حتي گهگداري بخاطر من باهاش در ارتباط بود اينارو ميگم ك بدونين خيلي نزديك بوديم 

بعد از مادرم حتي نذاشتن راحت و اروم براش عذاداري كنم مدام اتفاقات بد مدام دعوا و حسادت حتي ب قبر و مراسمش و اسم زن گرفتن برا پدرم و هيچكس اندازه من شاهد نبوده مادرم چقد برا اين زندگي تلاش كرده و جمع كرده و حالا يكي ديگه ب راحتي ميخواد بشينه رو زندگيش

مسئله اينه الان ك من فوق العاده بي احساس شدم 

دلم ميخواد ي سري ادما بميرن تا من يكم دلم خنك شه و شايد اروم بگيرن دلم ميخواد عذاب بكشن دلم ميخواد درگير باشن البته ي سري ن همه 

ديگه برام اهميتي نداره چ اتفاقي ميفته فقط ميخوام پدرم حق و ارثمو بده 

وقتي بهش فك ميكنم كسي ديگه ميخواد توش سهيم شه ميخوان رواني شم 

درکت می کنم وقتی مادرم فوت کرد منم همین احساسات رو داشتم فقط دعا می کنم برات زودتر مستقل بشی وزود دلت اروم بگیره

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم

آخی عزیزم‌تسلیت میگم انشالله خدا دلتو آروم کنه،اینکه نتونستی یه عزاداری درست و حسابی بکنی خیلی بده واینکه خیلی زود حرف زن گرفتن بابات پبش اومده،حتما برو پیش مشاور کمکت میکنه یکم حال خودت خوب بشه بقیه اهمیتی ندارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درکت می کنم وقتی مادرم فوت کرد منم همین احساسات رو داشتم فقط دعا می کنم برات زودتر مستقل بشی وزود دل ...

مسئله اينه ك دلم نميخواد ب اين زودي از اين خونه برم چون نميتونم بپذيرم چيزي ب كسي برسه تو اين خونه ب جز منو خواهرم منظورم ارث و ميراثه 

2731
آخی عزیزم‌تسلیت میگم انشالله خدا دلتو آروم کنه،اینکه نتونستی یه عزاداری درست و حسابی بکنی خیلی بده و ...

برا من بقيه هيچ اهميتي ندارن واقعا دلم ميخواد حتي بميرن برن بدرك ولي حقمو از پدرم ميخوام نميدونم چرا انقد بد شدم نميخوام چيزي ب كسي برسه  ترجيح ميدم همه چيزش از بين بره 

مسئله اينه ك دلم نميخواد ب اين زودي از اين خونه برم چون نميتونم بپذيرم چيزي ب كسي برسه تو اين خونه ب ...

چند ماه که بگذره تو هم ارومتر میشی درمورد ارث خیلی حساس نباش الان مطرح کردن این موضوع خیلی جلوه بدی داره 

البته منم خیلی حساس بودم بعد از سال مادرم پدرم یه زنی گرفت وحشی تمام عیار 

خودش یه کاری کرد از خونه ای که مادر و پدرم با زحمت نگهش داشته بودند محروم شد 

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم

سلام عزیزم بهتون خیلی تسلیت میگم امیدوارم زودتر آرامش پیدا کنین. قطعا شرایط سختی بوده و تا مدتی طبیعیه این سردرگمی و غلیان احساسات

ولی باید خودتون رو پیدا کنین و آرامش رو به زندگیتون برگردونین. زمان میبره و انتظار نداشته باشین زود زندگیتون به شرایط قبل برگرده

اگه لازم میبینین هیچ اشکالی نداره به روانشناس مراجعه کنین حتی اگه طبیعی باشه.

2738
چند ماه که بگذره تو هم ارومتر میشی درمورد ارث خیلی حساس نباش الان مطرح کردن این موضوع خیلی جلوه بدی ...

پدرم عاشقانه مادرم رو ميخواد هرروز سرخاكه هرروز گريه و بيقراري حتي مشكل قلبي پيدا كرده ن فقط اون حتي خودمم

خيلي بهم زور داره مادرم فقط ٣٩سالش بود 

از طرفي كلي موذي و دعا جادوكن اطرافمونن طوري ك منو از جشم اون و اونو از چشم من بندازن 

متاسفانع با بابام راجب ارث حرف زدم ولي ب شوخي 

ولي واكنشي ك نشون داد دور از انتظارم بود ي جورايي ك انگار منتظر بودع بگم بعدش فهميدم عمه كثافتم رفته باهاش حرف زده منم گفتم اون خودش بهم گفته بگو ولي واقعا برام اهميت داره بيشتر اد هرچيزي الان

پدرم عاشقانه مادرم رو ميخواد هرروز سرخاكه هرروز گريه و بيقراري حتي مشكل قلبي پيدا كرده ن فقط اون حتي ...

شما خودتون چند سالته؟؟

در تاریخ ۱۵/۵/۱۴۰۲بهترین اتفاقات زندگیم افتادامیدوارم که به هدفم برسم
پدرم عاشقانه مادرم رو ميخواد هرروز سرخاكه هرروز گريه و بيقراري حتي مشكل قلبي پيدا كرده ن فقط اون حتي ...

خدا بیامرزه مادرت رو چقدر هم جوون بودند روحشون شاد بشه 

میگن خاک سرده کم کم داغتون سرد میشه ولی در مورد ارث با ادم زنده صحبت نکن اون هم الان که هر دو داغید 

2706