2726

سلام به همگی من میخام بیمارستان الغدیر زایمان کنم ولی نمیدونم کدومشون بهتره.دکتری که پیشش میرم بهم گفته طاهره کرامتی خوبه.ولی نمیدونم الان چیکار کنم راهنماییم میکنین؟؟؟؟؟ اینم لیست متخصصای زنان و زایمان اونجا

دکتر شبنم بزرگ زاده عالیه. من پیش ایشون 2 بار سزارین شدم که یک بارش تو بیمارستان الغدیر بود و خواهرم هم پیش دکتر بزرگ زاده زایمان طبیعی کرد. خیلی خیلی راضی هستیم هر دو. خیلی خیلی مهربون با حوصله و با سواده. این شمارشونه که تو واتس اپ به مریضهای باردارشون میده. پیام بدی جوابتو میده 09911616251

دکتر شبنم بزرگ زاده عالیه. من پیش ایشون 2 بار سزارین شدم که یک بارش تو بیمارستان الغدیر بود و خواهرم ...

عوارض بعد از سزارین نداشتین جای عملتون نموند؟ یا دکتر هزینه جدا هم میگیره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عوارض بعد از سزارین نداشتین جای عملتون نموند؟ یا دکتر هزینه جدا هم میگیره؟

به هیچ وجه. واقعا دستشون شفابخشه. اولا جای برشش خیلی کوچیکه و بعدش هم بعد عمل خیلی زود بلند شدم هر دو بار و جای عمل هم خیلی خیلی کم مونده الان. خواهرم هم یجوری ترمیمش کرد که با اینکه زایمانش طبیعی بود خدا رو شکر الان خیلی راضیه و هیچ مشکلی نداره. خیلی ماهه دکتر بزرگ زاده. انقدر خوبه که وقتی میخوای پیشش سزارین بکنی انگار هیچ استرسی نداری. من سر بچه دومم تو بارداری خیلی اذیت شدم. ولی حضور دکتر بزرگ زاده واقعا آرومم میکرد و نهایتا سزارین خیلی خوب و راحتی داشتم. خدا خیرشون بده

2728
دکتر شبنم بزرگ زاده عالیه. من پیش ایشون 2 بار سزارین شدم که یک بارش تو بیمارستان الغدیر بود و خواهرم ...

خانمی شما برای خانم دکتر تبلیغ میکنید؟ من میخام برم پیش ایشون برای زایمان انقدر تو همه ی تاپیک ها شما هستین همش فکر میکنم تبلیغشو میکنی همش میگم نکنه دکتر خوبی نیست 

خانمی شما برای خانم دکتر تبلیغ میکنید؟ من میخام برم پیش ایشون برای زایمان انقدر تو همه ی تاپیک ها شم ...

نه عزیزم       . فقط خودم رو بهشون مدیون میدونم خیلی. چون واقعا سر پسر دومم تقریبا خودم رو باخته بودم. حتما خودتون تحقیق کنین و بعد انتخاب بکنین و اصلا بر اساس حرفهایی که صرفا تو فضای مجازی زده میشه انتخاب نکن عزیزم. حق میدم بهت که این حرف رو زدی. متاسفانه الان تو اینترنت همش شده تبلیغ و متاسفانه ظاهرا پزشکا هم از این قاعده مستثنی نیستن. من فقط تجربم رو گفتم. امیدوارم صحیح و سلامت نی نی تون رو بدنیا بیارین. پیشاپیش هم بهت تبریک میگم عزیزم  

ممنون عزیزم، میشه بگید شما کی سزارین کردین هزینتون چقدر شد،؟ واین که ساعت کاریه دکتر و بهم بگین

والا من قبل عید تو الغدیر سزارین شدم و هزینه بیمارستانم یکم فرق داشت با بقیه چون یکم پسرم موند تو بیمارستان. ولی فک میکنم هزینه سزارینم بین 3.5 تا 4 میلیون بود. ساعت کاریشون رو دقیق نمیدونم ولی من یکی دو بار که مطب رفتم روز زوج بود. اگه خواستی از مطبشون بپرس. این شماره مطبشونه: 77273957    نزدیک خود بیمارستان الغدیر هم هست مطبشون

والا من قبل عید تو الغدیر سزارین شدم و هزینه بیمارستانم یکم فرق داشت با بقیه چون یکم پسرم موند تو بی ...

مرسی عزیزم من خیلی از بعد سزارین میترسم بخیه هام و اینا کمر درد و اذیت شدن و شما چطور بودین بعد سزارین میشه توضیح بدین ؟مرسی گلم

مرسی عزیزم من خیلی از بعد سزارین میترسم بخیه هام و اینا کمر درد و اذیت شدن و شما چطور بودین بعد سزار ...

راستش همه میترسن   . منم خیلی میترسیدم. من که پسرمم زود بدنیا اومد و اورژانسی هم شد شرایطم ولی خدا رو شکر بعد عمل  مشکلی نداشتم. حتی چون پسرم رو برده بودن NICU فقط 6 یا 7 ساعت بعد عمل از تخت پاشدم و رفتم پسرم رو ببینم و خدا رو شکر دردم قابل تحمل بود.  بعدشم که رفتم خونه اصلا مشکلی نداشتم و جای بخیه ها و عملم هم مشکلی پیش نیومد و گوشت اضافه هم نیاورد اصلا . من بیشتر قبلش اذیت شدم و تا برسم به بیمارستان خیلی استرس کشیدم ولی بعد عمل خوب بود  

نگران نباش عزیزم بسپار به خدا ایشالا با خوبی و خوشی و سلامتی انجام میشه

سلام عزیزم میشه راهنماییم کنی؟ این دکتر بیمارستان الغدیر تبریزه؟

خانه پِدَری بِهِشتِ این دُنیاست..
2706