2737
2734
عنوان

مامانا تو رو خدا بیاین کمک دارم میمیرم از استرس

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 39 پست
نه بچه منم طبیعیه ولی چون فک میکنم خودم یکم کم شنوایی دارم اصلا بچه مو دریغ نکردم کلا همه میگن بهتره ...

اهان پس شما احتمال زمینه ای داشتی 

من تا قبل راه افتادن بچه ام مرتب متخصص میبردم خصوصا که کملبود دث حاد داشت ولی بعد ک جبران شد نبردم فقط قطره هاشو میدم

عزیزم خودتو نگران نکن بچت کوچیکه ولی اگه تهرانی به یه دکتر خوب نشون بده   اوتیسم ما ...

جدی؟

نه پسرم قشنگ ارتباط میگیره چشم تو چشم، به حرفای اطرافیان توجه میکنه، میخنده. میغلته، رو سینه ش میخزه نیره جلو. به صدا هم واکنش نشون میده، ولی وقتی به اسم صداش میزنم  واکنش نشون نمیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهان پس شما احتمال زمینه ای داشتی  من تا قبل راه افتادن بچه ام مرتب متخصص میبردم خصوصا که کملب ...

حالا دکتر که نرفتم واسه گوشای خودم😂😂 ولی یه کوچولو احتمال میدم گوشام سنگین باشه خداروشکر بچه منم طبیعیه 

2728
نمیدونم. امان از اطرافیان و این نظرات پزشکیشون که هیچ وقت تمومی نداره!

علاقه به بازی کردن بغل بودن اینا داره؟

اهان راستی یه چیز دیگم هس

نوزادهای اوتیسمی خیییییلیییییی گریه میکنن

یا خیییلییییی ارومن اصلا فک میکنی گریه بلد نیستن

جدی؟ نه پسرم قشنگ ارتباط میگیره چشم تو چشم، به حرفای اطرافیان توجه میکنه، میخنده. میغلته، رو سینه ش ...

وا پس مشکلت چیه یه بچه ی نرماله اعصابتو خورد میکنی حساس شدی من پسرم سه سالشه میگم اسمشو میگه من اقاجونم نگو 😁  نوزاد بود میدیدی صدای خیلی بلند واکنش نشون نمیداد به صدای خیلی کم مثلا گوشی رو عسلی میذاشتم میپرید فکر میکردم مشکل شنوایی داره 

علاقه به بازی کردن بغل بودن اینا داره؟ اهان راستی یه چیز دیگم هس نوزادهای اوتیسمی خیییییلیییییی گر ...

اره فامیل ما شبانه روز گریه میکرد یعنی پدرومادرش تایم میگرفتن یکیشون میخوابید اونیکی شیفت وای میستاد یه هوشی داره مثلا ۶ ماهگی که خونشونو عوض کردن الان که ده سالشه با اینکه زبون نداره خونشونو میشناسه میرن اونطرف واکنش نشون میده ولی هزار بار بهش یه چیزی بگی توجهی نمیکنه دور سرش خیلی میچرخید اسباب بازی کلا بازی نکرد 

2738

[QUOTE=145706606]علاقه به بازی کردن بغل بودن اینا داره؟ اهان راستی یه چیز دیگم هس نوزادهای اوتیسمی خیییییلیییییی گر ...[/QUO

اره عزیزم. بازی کردنو دوست داره. بغل بودن هم که دیگه نگو.

نه گریه و اروم بودنش مث بقیه نوزاداست.

سلام دوست عزیز.خوب هستید.امیدوارم خوب، سرحال و سلامت باشی. می خواستم نظرتونو در مورد این استخرهای بادی بچه ها که یکی از دوستان گذاشته بدونم. اینم لینکشه.ممنون.

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4424167/کدوم-قشنگه?postId=138334575