2726
عنوان

دوستان کسی بوده که بچش جهشی خونده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9980 بازدید | 49 پست
سلام چی کار کردی عزیزم پسرت قبول شد چه سؤالایی پرسیدن

سلام عزیزم، بله رفته بود حدود ۲۰ تا بازی تست هوش بهش داده بودن، تقریبا نیم ساعت طول کشید، بعد از دو روز هم جوابش اومد، خلاصه دیگه تابستون پنجم رو خوند و این سال تحصیلی که گذشت ششم رو تموم کرد

سلام عزیزم، بله رفته بود حدود ۲۰ تا بازی تست هوش بهش داده بودن، تقریبا نیم ساعت طول کشید، بعد از دو ...

سلام عزیزم ببخشید در مورد آزمون هوش سوال داشتم دخترم کلاس اول بود تابستون میخواد دوم رو جهشی بخونه تست هوش چه چیزهایی میپرسن؟از کتابهای کلاس اولی که گذرونده میپرسن یا کتابی که داره میخونه برای سال دوم؟در مورد تست هوش اصلا چیزی به من نگفتن از طرف مدرسه من تو سایت فهمیدم که تست هوش دارن و اصلا نمیدونم چیا میپرسن ممنون میشم کمک کنید

گروه نارنجی، به تلاشت افتخار کن چون اگه کار آسانی بود همه انجامش میدادن  وزن فعلی:۷۲☆وزن هدف:۶۰☆تاریخ شروع رژیم:۹۹/۱/۱۷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم ببخشید در مورد آزمون هوش سوال داشتم دخترم کلاس اول بود تابستون میخواد دوم رو جهشی بخونه ت ...

سلام عزیزم، والا تست هوش که چند تا بازی هوش میدن به بچه، یعنی تست و سوال درسی و اینا نيست، دقیقا هوش بچه رو از طریق بازی میسنجن.

جهشی اول به سوم تایید یه کمیسیون ویژه رو هم احتیاج داره علاوه بر سنجش هوش

من به شاگردهای خودم گفتم اگه میخوان جهشی بخونن دوم به چهارم رو جهش بزنن، بهتر و راحت تره، الان هنوز پایه بچه های کلاس اولی اونقدر قوی نیست، مشکل ایجاد میشه براشون، بازم هر جور که صلاح میدونید

سلام عزیزم، والا تست هوش که چند تا بازی هوش میدن به بچه، یعنی تست و سوال درسی و اینا نيست، دقیقا هوش ...

سلام دختر منم قراره اول به سوم رو جهش بده والا تو این دو سال که کرونا بود کلا سر کلاس اول و امسال هم دوم نشست ولی در واقع براش کارنامه اول صادر شد کلاس دوم رو خوب بلده فقط مقداری استرسی هست و نمی دونم ازمون هوش رو چکار می کنه.

میشه لطف کنید و در باره بازی های هوشی یکم بیشتر توضیح بدید...

2728

جهشی واسه پایه های راحت خیییلی خوبه برا کلاس دوم و چهارم و هشتم که خیلی راحت من استباه کردم نخوندم یکیو میشناسم الان ۱۷سالشه ترم سه لیسانسه

۱۱۲۲۸…عجب دریای سحرآمیزیه غمای عالم…عجب بغض گرونی من خودم سرمایه دارم…هه😏…دو روز با من بگردی ببین…رنگیش میکنم در و دیوارتو😃…تو مث رقص گل سرخی تو بااااد…من مث خار رو ساقه هه اونم زیاد زیاد…دیدی هنوز خوبم از بیرونا ولی از تو من سوخت…تو این دنیا یه دلخوشی داشتیم که شدش اونم کوفت…رفتش انگار همه غمای دنیا…گرفت رو من اوف…دیدی دلشوره هام بیجا نبودن…چقد خالیه جات اینجا پلو من…دیدی صورت من چقد شکسته…چه بغضای غریبی تو گلومن😔…نگو نه که اصن نمیشه پیش من نباشی…میشه کم نباشی میشه مث قبلنا شی…نگو نه که اصن دلم میخاد بی تو برم بمیرم…من عاشق اینم که تا صب پیشت بشینم🫂…
سلام دختر منم قراره اول به سوم رو جهش بده والا تو این دو سال که کرونا بود کلا سر کلاس اول و امسال هم ...

پسر منم اول به سوم رو قراره جهش بده،دو روز میش سنجش هوشش بود،نتایجشو ندادن،معاونشون گف خیلی سخته قبولی،خیلیا رو میندازن،منم ناامید شدم،چون واقعا دومو کامل بلده

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
سلام عزیزم، والا تست هوش که چند تا بازی هوش میدن به بچه، یعنی تست و سوال درسی و اینا نيست، دقیقا هوش ...

تایید کمیسیون ویژه دیگه چیه؟

میشه بگید چه سوالای هوشی رو پرسیدن  دخترم فردا امتحان داره

تست هوش بوده عزیزم،مثلا یسری کارتها میذارن جلوش،شبیه جورچین،میگن فلان تکه شو پیدا کن،یا یه شکل میدن میگن مشابهش رو ببین تو این تصویر هست،یه تصویر که درهم برهمه و توش پر عکسه.کلا بگم که یاد دادنی و کارکردنی نیس که بگیم رو بچه ها کار کنیم

تست هوش بوده عزیزم،مثلا یسری کارتها میذارن جلوش،شبیه جورچین،میگن فلان تکه شو پیدا کن،یا یه شکل میدن ...

سلام پسرشما قبول شد؟من ثبت نام کردم پسرم وتست هوش وآزمونش ونگفتن کی هست.جهشی اول به سوم

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
سلام پسرشما قبول شد؟من ثبت نام کردم پسرم وتست هوش وآزمونش ونگفتن کی هست.جهشی اول به سوم

سلام عزیزم،امتحان شهریور خواهد بود ،اوایل شهریور،،نه متاسفانه تست هوش قبول نشد،باهاش کار کن من نمیدونستم براهمین کار نکردیم اصلا آشنایی نداشت

سلام عزیزم،امتحان شهریور خواهد بود ،اوایل شهریور،،نه متاسفانه تست هوش قبول نشد،باهاش کار کن من نمیدو ...

سلام خانمی 

میشه لطفا راهنمایی کنی چی باهاش کار کنم؟

جهش اول به سوم داره دخترم.

سلام خانمی  میشه لطفا راهنمایی کنی چی باهاش کار کنم؟ جهش اول به سوم داره دخترم.

سلام،اینترنت بزن تست هوش کار کن تا آشنایی پیدا کنه

2706