2737
2734

سلام دوستان. میخواستم ببینم کسی اطلاعاتی در مورد سنجش هوش اولیه اطلاعاتی داره، مثلا فقط سوالات هوشه، با مصاحبه و روانشناسی و ... داره؟ در ضمن جهش چهارم به ششمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه کاریه؟! بذار بچه علاوه بر درس بچگی هم کنه تفریح کنه و.... 

خودش هم دوست داره، درسها رو داره خوب پیش میره، حالا هم که همش خونه هستیم، پس خوبه نهایت استفاده رو از این فرصت بکنیم

سلام عزیزم به شدت مخالفم ولی اگه مصری با مدرسه درمیون بذار تا برای جهش ثبت نامش کنن . همه هوش هشت گانه رو بررسی میکنن علاوه بر اطلاعات درسی

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
سلام عزیزم به شدت مخالفم ولی اگه مصری با مدرسه درمیون بذار تا برای جهش ثبت نامش کنن . همه هوش هشت گا ...

مرسی که اومدی، خودم معلم هستم، ثبت نام شده، فردا نوبت دادن، تست هوش خیلی کار کرده ولی نگرانم یه کم

مرسی که اومدی، خودم معلم هستم، ثبت نام شده، فردا نوبت دادن، تست هوش خیلی کار کرده ولی نگرانم یه کم

توکل به خدا بهش استرس نده

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2738

من دخترم جهشی خوند ، از دوم رفت چهارم ، ازشون تست هوش  گرفتن و سنجش ای کیو ، که هرکی از یه عددی که یادم‌نیست بالاتر بود اجازه میدادند که جهشی بخونه 

ولی من در کل راضی نبودم ، چون زودتر از حد خودش با بچه های بزرگتر دم خور میشه 

البته اگه خیلی زرنگه و واقعا علاقه داره بزار بخونه در غیر اینصورت ممکنه علاوه بر اشکال بالا که گفتم‌ممکنه زده بشه یا افت کنه 

بنفشه هستم، کوچ خودشناسی، توسعه فردی و روابط ، خوشحال میشم تو این‌مسیر همراهیت کنم.
من دخترم جهشی خوند ، از دوم رفت چهارم ، ازشون تست هوش  گرفتن و سنجش ای کیو ، که هرکی از یه عددی ...

عزیزم باهاش تمرین کرده بودین؟ پسرم خودش علاقه داره و هم اینکه نیمه دومیه، هم قد و بالاش به بزرگتر میخوره هم از نظر هوش خوبه

عزیزم باهاش تمرین کرده بودین؟ پسرم خودش علاقه داره و هم اینکه نیمه دومیه، هم قد و بالاش به بزرگتر می ...

نه عزیزم ای کیو که با کار کردن بالا نمیره ، اونا تست ای کیو میگیرن ، اگه زرنگه ودرسش خوبه از پس تست هم بر میاد ، نگران نباشید 

بنفشه هستم، کوچ خودشناسی، توسعه فردی و روابط ، خوشحال میشم تو این‌مسیر همراهیت کنم.
2706