2733
2734
عنوان

آرزوی مرگ شوهرمو دارم😔دلمو شکست

| مشاهده متن کامل بحث + 9223 بازدید | 211 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بزار باید قوی بشم الان نمیتونم ضعیفم 

عزیزم اگه از نظر جسمی میگی که قوی شی ک دیگه پزشکی قانونی میخواد بعداز خوب شدنت چیو ثبت کنه?تا علایم کتک رو بدنته برو

اگه از نظر روحی میگی تو این کارا رو انجام بده حالا به این زودیا شکایت نکن بذار هروقت کاسه صبرت لبریز شد 😘😘😘😘😘

ولی جان من حتما این کارارو انجام بده برایدخودت ارزش قائل شو

...
2728
منم شکست همش میخواد حرف حرف خودش باشه خودش ازاد هر کار بکنه هر چی بپوشه ولی من حق ندارم

سیاست نداری منم اولا مث تو بودم

باید اروم اروم با مهربونی خرش کنی

شوهر منم اولا نمیزاشت جلو باز بپوشم صندل با پای لاک زده 

الان کم کم باش حرف زدم هم صندل و لاک هم جلو باز هم موهام بیرونه عادی شده واسش

توام کم‌کم ی دفه قهرو دعوا کنی فایده نداره 

کسی که روی ضعیف تر از خودش دست بلند کنه ادم نیست حیوونه ببین دستی که نمیتونی گاز بگیری رو باید بوس ...

اره از نزدیکانمون دختره ۲۲ سالش شوهرش ۱ ماه پیش مرد ۲ تا بچه دار نمیتونه بمونه نه میتونه بچهاشو ول کنه بره خیلی حالش بده بیوه شدن خیلی سخت نفرین خوب نیست

کتک خوردی الان نشستی تاپیک میزنی؟ بروو پزشکی قانونی نامه بگیر کو.نشو پاره کن چرا کوتاه میای 

از خونت برو برو پیش خانوادت بگو میزنتم پدرمادرتن ولت نمیکنن بری تو خیابون ک

2738
آره خوبه یعنی چی منم مادرت رو میزنم، خجالت نمیکشه؟ بعدم پدرت که نباید تعهد بگیره، خودت برو پزشک قان ...

خب کجا بمونم خب

پدرم ک راضی نمیشه اون دفه یک هفته موندم توی تاپیکای اخر دی ماه نوشتم ی کاری کرد زودتر برگردم خونه بابامو میگمااا استرسیه

کتک خوردی الان نشستی تاپیک میزنی؟ بروو پزشکی قانونی نامه بگیر کو.نشو پاره کن چرا کوتاه میای  ا ...

ای خواهر گفتنش آسونه خیلی از خانواده های سنتی حتی اگ بفهمن دخترشون زیر مشت و لگده حمایتش نمیکنن یکی مث خودم الان یه ساله با خانواده ام قطع رابطه ام وقتی بود و نبودشون هیچ تاثیری تو زندگیم نداره حذفشون کردم بیشتر وقتا حرفای اونا شوهرمو شیر میکرد چقدر دلم گرفته امشب 😪😪😪😪🥺🥺🥺

2706